Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po 30 dniach brak odpowiedzi na reklamacje


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Po 30 dniach brak odpowiedzi na reklamacje

nie otrzymałem odpowiedzi na reklamacje złożoną jeszcze w styczniu.

Zapewniano mnie i sms-owo i papierowo jej wyjaśnienie do 27.02.

I co w takiej sytuacji ?

Reklamacja na reklamację? 

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Po 30 dniach brak odpowiedzi na reklamacje

@Tob w przypadku odpowiedzi listownej, trzeba kilka dni poczekać, zanim list dotrze.

Zakładam, że odpowiedzi na reklamację oczekiwałeś na numerze, który był podany do kontaktu.

Nie miałem nigdy takiej sytuacji, żeby nie przyszedł SMS z wyjaśnieniem reklamacji. Pytanie, czy przez przypadek nie został usunięty.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Po 30 dniach brak odpowiedzi na reklamacje

Całą obsługę prosiłem by była elektroniczna, wszystkie reklamacje wcześniejsze były mailowo lub telefonicznie. Wkurzam się, jak wysyłają mi papier, marnują go, bo w treści jest to samo co w sms. Ale jest chyba rozporzędzenie, że jak wydłuża się czas reklamacji, to muszą listownie informować.

Ok, poinformowano. Ale termin wyjaśnienia minął.

 


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Tob w przypadku odpowiedzi listownej, trzeba kilka dni poczekać, zanim list dotrze.

Zakładam, że odpowiedzi na reklamację oczekiwałeś na numerze, który był podany do kontaktu.

Nie miałem nigdy takiej sytuacji, żeby nie przyszedł SMS z wyjaśnieniem reklamacji. Pytanie, czy przez przypadek nie został usunięty.


nie stosuj proszę metod rodem z innego systemu, przed tpsa, sugerującej, że klient usuwa smsy od operatora.Nasiąkasz ich postrzeganiem świata i traktowania klienta 🤣 Poza tym, nie ma sms-owych odpowiedzi na reklamascje. Są albo mailowe, albo telefoniczne, albo listowne tradycyjną pocztą. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Po 30 dniach brak odpowiedzi na reklamacje

Jak się nie zmieścili w terminie, to Twoje żądania uznaje się z automatu za zasadne, nie ważne co odpowiedzieli, wszystko na Twoją korzyść.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Po 30 dniach brak odpowiedzi na reklamacje

Ciekawe, czy żądania z reklamacji zostaną uwzględnione, skoro nie wyrobili się w terminie z odpowiedzią. Może reklamacja przepadła, jak wiele moich, które składałem i w systemie informatycznym Orange nawet śladu nie ma 😎