Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Plan na każdą kieszeń

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Plan na każdą kieszeń

Witam. Od 5 miesięcy mam w orange pakiet: dwa telefony,internet,tv,stacjonarny.  W ostatniej fakturze doszedł jakiś "plan na każdą kieszeń" ktory kosztuje 62zł ,do tej pory w poprzednich fakturach miałem już taki plan za ok 20zł ,skąd więc się pojawiło dodatkowe 62zł ? ten za 20 jest nadal tylko doszedł ten i nie wiem za bardzo dlaczego tak .

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Plan na każdą kieszeń

@Dawid1990, zaloguj się na CZAT i sprawdź możliwość zawieszenia abonamentu Plan Na Każdą Kieszeń. Płacisz abonament zgodnie z cennikiem. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Plan na każdą kieszeń

Po zalogowaniu się do Mój Orange jakie usługi pojawiają się na koncie ?

 

Plan Na Każdą Kieszeń - to Taryfa na telefon stacjonarny. Ktoś dzwonił z tego telefonu ??

 

Jeśli nie był aktywny pakiet 60 minut, to każde połączenie mogło naliczać poza abonament zgodnie z cennikiem. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2066
  • 5683
  • 191

Plan na każdą kieszeń

A nie miaiłeś przypadkiem zawieszonego numeru za 21,53 zł mc . Zawieszenie się skończył bo można max jednorazowo na 12 mc zgłosić i wskoczył abonament Planu na każdą kieszeń z umową na czas nieokreślony. Należy ponownie zawiesić linię. Co to za plan za 20 zł - możesz posać nazwę z faktury ?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32495
  • 37054
  • 1374

Plan na każdą kieszeń

Te 20 zł to pewnie zawieszenie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Plan na każdą kieszeń

Telefon stacjonarny jest w ogole nie używany tak naprawdę więc jakieś nabicie kosztów przez dzwonienie odpada. Ten plan na każdą kieszeń jest nadal w cenniku i doszedł tylko ten na ponad 60zł i dodam też, że skończyła się umowa w lutym na telefon stacjonarny więc możliwe , że automatycznie przedłużyli i wbili taki abonament ? Da się to rady jakąś wyłączyć przez mój orange czy trzeba złożyć im wizytę ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32495
  • 37054
  • 1374

Plan na każdą kieszeń

Zawieszenie jest na rok. Ono się nie przedłuża samo. Sam musisz o tym pamiętać (niestety). Bez lojalki ten plan kosztuje 62,36 http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1989973/4075466449.pdf

Przy Twojej liczbie usług nie wiem czy opłaca się zawieszać ten numer. Lepiej przejść na coś z aktualnych promocji (o ile możesz), rezygnacja z telefonu domowego - obecnie opłata za utrzymanie łącznia nie kosztuje 30 parę złotych a jedynie 10 zł. Więc całościowo można mieć taniej ale trzeba sobie to jeszcze indywidualnie przeliczyć.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Plan na każdą kieszeń

To się wszystko zgadza umowa przeszła na czas nieokreślony i opłaty za abonament są naliczane zgodnie z cennikiem.

 

Jeśli przed upływem okresu, na jaki Umowa została zawarta, nie wyrażą Państwo innego oświadczenia, Umowa przedłuży się na czas nieokreślony. Wtedy Usługi będziemy świadczyć tak, jakby zawarli Państwo umowę na czas nieokreślony, a  opłaty będą naliczane zgodnie z  Cennikiem.

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Plan na każdą kieszeń

Czyli teraz ma zostać tak jak jest czyli 60zł płacić ? nie mozna tego zlikwidować do stanu sprzed upływu umowy ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32495
  • 37054
  • 1374

Plan na każdą kieszeń

To skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt i zrób kolejne zawieszenie na rok.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Plan na każdą kieszeń

Wcześniej pisałeś, że płacisz i 20 zł i teraz dodatkowo 62 zł, dlatego wygląda jak byś miał 2 usługi stacjonarne. Zrób screen z Mój Orange wszystkich usług (pozakrywaj dane numery itp) i zobaczymy jak to wygląda. Ewentualnie podeślij na PRIV. 

Albo zrób jak pisze @Piotrekk85