Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet blokad


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Pakiet blokad

Witam Orange nie umie od kilku miesięcy rozwiązać pewnego problemu. Mam abonament i nie mogę korzystać z pakietu blokad

Pomocy

https://www.orange.pl/omnibook/pakiet-blokad

Wchodzimy jak wlaczyc/wyłączyć pakiet blokad.

Podane są tam kody MMI. 

12 ODPOW. 12

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet blokad

@Adam85, a próbowałeś dokonywać zmian z pozycji Mój Orange ? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Pakiet blokad

Korzystając z Moj Orange nie mam możliwości zarzadzania ta funkcją. Sprawa zostala zgloszona do Bok i wlaczyli mi to zdalnie. Nie wiedzą co jest grane. Zglosili to do dzialu IT. 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet blokad

@Adam85, jaka taryfa i kiedy była podpisana umowa/aneks ? Pytam z ciekawości czy to nowa taryfa czy stara.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Pakiet blokad

Umowa podpisana czerwiec 2018. Nazwa to N Love dla firm mnp_Raty. Sprawdz u siebie na telefonie czy przyjmuje te kody. U mnie ciagle informacja,,  problem z dzwonieniem lub niewlasciwy kod Mmi,,. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet blokad

W nowych taryfach ta usługa nie jest dostępna. Trzeba mieć dosyć archiwalną taryfę by móc skorzystać z pakietu blokad. Usługa była płatna i mało osób korzystało.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Pakiet blokad

Kto pracuje w Orange w takim razie, że Tobie zajeła odpowiedź kilka minut, a oni nie mogą nic z tym zrobić od 2 miesiecy? Cały czas jest odpowiedź, że analizują sprawę i trzeba czekać. Ps w T mobile i Play kody mmi dzialaja i usluga jest bezplatna. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet blokad

Bo to mega mało popularna usługa 😉 ew podaj nazwę taryfy co masz to potwierdzę na 100%.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Pakiet blokad

Może i mało popularna, ale bardzo przydatna np. jak chce dać pobawić się dziecku telefonem żeby przez przypadek nigdzie nie zadzwonil *33*9999# lub gdy jestem zagranica i nie chce zeby mnie nikt nie pokoił *351*9999# Haslo,, 9999''zostalo mi podane po zgloszeniu problemu przez BOK wiec powinno dzialac skoro podali. Taryfa N Love dla firm. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet blokad

A to jednak zwracam honor. W tej taryfie to jest ta usługa. Nie zauważyłem że to chodziło o ofertę biznesową.