Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Orange Love dla firm czy mogę przekazać Gb internetu na drugi telefon


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Pakiet Orange Love dla firm czy mogę przekazać Gb internetu na drugi telefon

Dzień dobry, mam pytanie, czy w pakiecie Orange Love dla firm ( 4 numery) mogę przekazać Gb internetu z jednego numeru na drugi lub mogę doładować np. 5 Gb na jeden z numerów.

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pakiet Orange Love dla firm czy mogę przekazać Gb internetu na drugi telefon

@Kierus57 niestety przekazanie GB nie jest dostępne w abonamencie. Obecnie tylko w ofercie FLEX można przekazywać GB, ale oba numery muszą być we FLEX.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pakiet Orange Love dla firm czy mogę przekazać Gb internetu na drugi telefon

W Orange, tak jak u każdego innego opa w ofercie abonamentowej nie ma możliwości przekazania GB z jednego numeru na inny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Pakiet Orange Love dla firm czy mogę przekazać Gb internetu na drugi telefon

ok, to czy moge dokupić do jednego numeru 5 Gb do wykorzystania do końca miesiąca ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pakiet Orange Love dla firm czy mogę przekazać Gb internetu na drugi telefon

@Kierus57 ,

Zaloguj się do Mój Orange, przełącz konto na wybrany numer i w zakładce usługi sprawdź dostępne pakiety GB.

https://www.orange.pl/twojekonto/zaloguj


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Pakiet Orange Love dla firm czy mogę przekazać Gb internetu na drugi telefon

Sprawdziłem na MO, są do wykorzystania tylko pakiety miesięczne, a ja ich nie potrzebuję. No nic, muszę jakoś przecierpieć do 1 września.

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet Orange Love dla firm czy mogę przekazać Gb internetu na drugi telefon

To są pakiety cykliczne. Czyli możesz włączyć i zlecić wyłączenie przez nowym cyklem wtedy opłata naliczy się tylko raz. W ofertach dla firm nie ma pakietów jednorazowych jak u klientów indywidualnych. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Pakiet Orange Love dla firm czy mogę przekazać Gb internetu na drugi telefon

Gdyby w Love miałbyś więcej niż 1 numer w abonamencie komórkowym, to ten drugi numer mógłby zużywać limit GB z tego pierwszego (współdzielenie GB).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pakiet Orange Love dla firm czy mogę przekazać Gb internetu na drugi telefon

@Karlos1990 całego pakietu GB nie wykorzystasz z pierwszego numeru. Podczas podpisywania umowy na kolejny numer, jest przyznawana paczka GB na internet współdzielony, do tego każdy z numerów ma swój pakiet GB, który może tylko na konkretne numerze wykorzystać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Pakiet Orange Love dla firm czy mogę przekazać Gb internetu na drugi telefon

Można ustalić limit współdzielonego neta dla użytkownika za 2 zł/mc. Po przekroczeniu ustalonego limitu, zostanie pewna jego część dla głównego numeru, a inny user ma nakładany lejek.

Co ciekawe na Internecie Optymalnym wykorzystywałem wspomnianą usługę, aby mi net spowalniało przed limitem 50 GB, aby nie doliczyli mi 10 zł za dodatkowego neta. Aktualnie usługi nie mam, bo działa blokada schodków.