Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak dostępności towaru

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Brak dostępności towaru

W środę przez mój Orange przedłużyłam umowę i zamówiłam telefon, dostałam umowę na maila. Jednak dzień później telefon który zamówiłam pokazał sie na stronie jako niedostępny, czy czas oczekiwania na telefon może wydłużyć się aż znowu wróci na stan? Czy jeśli dostałam umowę telefon zostanie wysłany normalnie? Pytam bo dzisiaj mija 5 dzień od zamówienia a paczka nadal nie została nadana. 

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię i etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12957
  • 53217
  • 617

Brak dostępności towaru

@Malgosia94  teoretycznie strona nie powinna mieć możliwości zamówienia telefonu, który jest nieobecny w magazynie, bo przecież każde zarezerwowanie sprzętu powoduje zdjęcie sztuki z zasobów magazynu. Twój powinien zostać zaklepany do wysyłki  dla Ciebie. Opóźnienie może wynikać z weekendu. 

Zapytaj na czacie o Twoja przesyłkę  i dostępność  dla Twojego zamówienia 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12957
  • 53217
  • 617

Brak dostępności towaru

@Malgosia94  teoretycznie strona nie powinna mieć możliwości zamówienia telefonu, który jest nieobecny w magazynie, bo przecież każde zarezerwowanie sprzętu powoduje zdjęcie sztuki z zasobów magazynu. Twój powinien zostać zaklepany do wysyłki  dla Ciebie. Opóźnienie może wynikać z weekendu. 

Zapytaj na czacie o Twoja przesyłkę  i dostępność  dla Twojego zamówienia 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Brak dostępności towaru

@agat13 Dzięki, tak zrobię! 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Brak dostępności towaru

@Malgosia94 może być tak, że umowa wejdzie w życie, a paczka z telefonem nie zostanie dostarczona. Jeżeli na infolinii nie potwierdza nadania przesyłki z telefonem, to ja polecam odstąpienie od umowy, jest na to 14 dni i podpisanie na nowo z innym modelem telefonu.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

Brak dostępności towaru

Żeby się cieszyć nowym telefonem, najlepiej kupić go sobie w sklepie i to taki, jaki się podoba, a nie taki jaki jest i nie wypatrywać łaski od Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Brak dostępności towaru

@pirenej nie dokonać to jest dobre rozwiązanie, szczególnie jak w telefonie mają działać usługi VoLTE WiFi Calling, czy 5G. Zakupiony telefon z poza dystrybucji Orange może nie obsługiwać wspomnianych usług.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Brak dostępności towaru

@pirenej Nie nazwałabym tego łaską, przedłużam umowę z telefonem za który płace. Jeśli chodzi o sklep nie do końca się zgodzę, z tego co wiem usługa 5G w telefonach ze sklepów może nie działać. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak dostępności towaru


@Malgosia94napisał(-a)

@pirenej Nie nazwałabym tego łaską, przedłużam umowę z telefonem za który płace. Jeśli chodzi o sklep nie do końca się zgodzę, z tego co wiem usługa 5G w telefonach ze sklepów może nie działać. 


W 90% prawie, 5G nie działa na telefonach z wolnego rynku, Volte i Vowifi też podobnie, choć tu sytuacja jest lepsza, bez brandu Orange, niektóre Samsungi i iPhone 5G mają nawet z wolnego rynku.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

Brak dostępności towaru

ach, no tak. To takie dzisiejsze simlocki.

Anonim

Nie dotyczy

Brak dostępności towaru

Jakby producenci i operatorzy trzymali się standardów, to by nie było takich problemów, jednak jest inaczej, 5G prawdziwego jeszcze nie ma, więc nie ma co narzekać, po LTE+ mam szybciej obecnie, niż w 5G Ready (obecny standard).