Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 102
  • 0

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

No to jeszcze raz ja.

Sorry jeśli pisałem coś niespójne ale nie mam wprawy na forach, zostałem z wyłączną usługą i teraz muszę się zastanowić co dalej bo była dla mnie pożyteczna. Ktoś powie że przynudzam ale opowiem jak dzięki niej odnalazłem zgubiony przez syna telefon.

Pojechał z dziadkiem na ryby, daleko jakieś 100 Km. A ja byłem w pracy, wracam a tu lament zgubił telefon. Myślę zadzwonię może ktoś uczciwy odbierze ale nic na dodatek był wyciszony. Sprawdzam w lokalizacji, loguje się w rejonie jeziora, sprawdzam co pól godziny, ciągle loguje się do tego samego BTSa. Jedziemy.

Na miejscu ręce mi opadły, ludzi mnóstwo na kocykach leżą że nie da się przejść, idziemy tam gdzie łowił, klepisko i piach wydeptany tylko jedna kępka trawy wielkości kwiatka doniczkowego przy samym brzegu, zaglądam a tam.......

Ludzie mieli wielkie oczy jak podniosłem ten telefon. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

POMOCY !! GIGANTYCZNY RACHUNEK

@SP50 super, że się udało rozwiązać sprawę. Głupio, że taki błąd w ogóle powstał  I jeszcze na początku tą bzdurną odpowiedź FLE dostałeś. One są właśnie tak na email wysyłane. 

 

Kwota w aplikacji teraz nie zmieni. Bonifikata tej kwoty pojawi dopiero z następnym rachunkiem (nie ma możliwości wstawienia tego w trakcie trwania cyklu).