Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Płatności zbliżeniowe a ekstra eSIM

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 42
  • 1

Płatności zbliżeniowe a ekstra eSIM

Dzień dobry,

 

Problem prawdopodobnie został rozwiązany, choć przyczyna była banalna. Chcąc zrobić zrzut ekranu przy płatności zbliżeniowej, dla dokumentacji o co mnie prosili z GooglePay, gdzie udałem się o pomoc, otworzyłem klapkę etui telefonu w celu podglądu ekranu i o dziwo płatności zbliżeniowe zostały zrealizowane. Dotychczasowe płatności realizowałem zawsze po odblokowaniu ekranu, ale natychmiast zamykałem przednią klapkę co jednocześnie blokowało ekran (nie zauważałem tego) i uniemożliwiało skuteczne realizowanie płatności. Ponowiłem płatność w innym punkcie, również z pozytywnym skutkiem. Zmyliło mnie to, że w drugim, starszym telefonie S9, po odblokowaniu ekranu można zamknąć przednią klapkę i nadal jest on przez jakiś czas odblokowany, natomiast w w S22 ekran jest momentalnie blokowany, ale to pewnie kwestia ustawień. Co prawda, przy pierwszym uruchomieniu telefonu po zakupie i próbie płatności, jeszcze w ogóle bez etui, też był problem, ale być może początkowo nie były skonfigurowane prawidłowo wszystkie ustawienia. W każdym bądź razie , problem jak na chwilę obecną uważam za (mam nadzieję) rozwiązany..

 

Anonim

Nie dotyczy

Płatności zbliżeniowe a ekstra eSIM

@adiks06 cieszę się, że problem udało się rozgryźć. Swoją drogą ciekawa zależność. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Płatności zbliżeniowe a ekstra eSIM

Niektóre etujki mają magnesiki które wyłączają ekran. Sam takie miałem do BlackBerry i widziałem kiedyś do samsunga chyba j5...