Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co to za usługa?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Pasjonat
  • 67
  • 314
  • 1

Co to za usługa?

Dzień dobry.

Mam pytanie, co to za usługa została przez konsultanta zmieniona?

Zrzut ekranu w załączniku.

* Screen poddano edycji. W temacie doprecyzowano kategorię i etykiety - Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert
  • 1754
  • 3591
  • 159

Co to za usługa?

Orange strefa domowa / biurowa.

Strefa domowa jest to okrąg o zasięgu 500 metrów od miejsca, w którym nawiązałeś połączenie z internetem po raz pierwszy. Aby korzystać z Internetu LTE dla domu wyznacz swoją strefę domową. W tej strefie będziesz miał dostęp do szybkiego nielimitowanego internetu domowego LTE i 3G.

https://www.orange.pl/omnibook/strefa-domowa-i-biurowa#

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 34, Ekspert
  • 1754
  • 3591
  • 159

Co to za usługa?

Orange strefa domowa / biurowa.

Strefa domowa jest to okrąg o zasięgu 500 metrów od miejsca, w którym nawiązałeś połączenie z internetem po raz pierwszy. Aby korzystać z Internetu LTE dla domu wyznacz swoją strefę domową. W tej strefie będziesz miał dostęp do szybkiego nielimitowanego internetu domowego LTE i 3G.

https://www.orange.pl/omnibook/strefa-domowa-i-biurowa#

Poziom 19, Pasjonat
  • 67
  • 314
  • 1

Co to za usługa?

Mieszkam w woj. podlaskim, a Orange przeniosło mnie do Poznania 😁, ale tylko w swoich danych. Przed zmianą też "byłem" w/g Orange w Poznaniu.

@Arti_Kn_Pl Trochę poczytałem wiadomości z linku, i ta strefa odnosi się chyba do internetu mobilnego, a ja mam internet stacjonarny. Czy ktoś korzysta z mojego numeru telefonu?😎

Poziom 26, Specjalista
  • 1164
  • 6979
  • 32

Co to za usługa?

To co wyżej opisane dotyczy się internetu domowego 4g (te parametry to wskazana lokalizacja karty SIM). Wtedy taka usługa ma do siebie przypisany numer MSiSDN ale nie jest związany z numerem telefonu. Ty masz internet po kablu?

Poziom 19, Pasjonat
  • 67
  • 314
  • 1

Co to za usługa?

@kimiriko101 tak, mam przewodowy-światłowód.

Poziom 26, Specjalista
  • 1164
  • 6979
  • 32

Co to za usługa?

Rozumiem, że nic więcej też się na Mój Orange nie powiało, żadna dodatkowa usługa? Zachęcam do kontaktu z BOK bo to delikatnie mówiąc dziwnego. Dodatkowo taka zmiana kosztuje 10 zł więc lepiej sprawę wyjaśnić.

Poziom 36, Guru *
  • 5245
  • 18228
  • 215

Co to za usługa?

@slawmognapisał(-a)

Mieszkam w woj. podlaskim, a Orange przeniosło mnie do Poznania 😁, ale tylko w swoich danych. Przed zmianą też "byłem" w/g Orange w Poznaniu.

@slawmog po czym wnosisz że Orange przeniosło Cię do Poznania?

Poziom 19, Pasjonat
  • 67
  • 314
  • 1

Co to za usługa?

@slav72Zamazane przez moderatora współrzędne z załącznika wskazują na Poznań.

@kimiriko101tak, na Mój Orange nic nie przybyło i w związku z tym nie mam też w zakładce pakiety i usługi możliwości wyłączenia/zmiany strefy internetu, bo nie ma w ogóle takiej zakładki (strefa internetu domowego).

Poziom 26, Specjalista
  • 1164
  • 6979
  • 32

Co to za usługa?

@slawmog opcja strefy domowej pojawiłaby się w zakładce Umowy i urządzenia przy pozycji internetu 4g którego nie masz. Ale jednak informacja o jej zmianie pojawiła się u Ciebie na koncie. Tego jeszcze nie grali. 

Poziom 36, Guru *
  • 5245
  • 18228
  • 215

Co to za usługa?

@slawmog dobrze byłoby tą sytuację wyjaśnić, nie tylko ze względu na błędną lokalizację jak również na możliwe obciążenia finansowe w przyszłości dotyczące usługi której nie zamawiałeś i nie posiadasz.