Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co to za usługa?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Co to za usługa?

 Dzień dobry.

 Mam pytanie, co to za usługa została przez konsultanta zmieniona?

 Zrzut ekranu w załączniku.

 

____________

* Screen poddano edycji. W temacie doprecyzowano kategorię i etykiety - Bartłomiej


moje sprawy.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Co to za usługa?

Orange strefa domowa / biurowa.

Strefa domowa jest to okrąg o zasięgu 500 metrów od miejsca, w którym nawiązałeś połączenie z internetem po raz pierwszy. Aby korzystać z Internetu LTE dla domu wyznacz swoją strefę domową. W tej strefie będziesz miał dostęp do szybkiego nielimitowanego internetu domowego LTE i 3G.

https://www.orange.pl/omnibook/strefa-domowa-i-biurowa#

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Co to za usługa?

Orange strefa domowa / biurowa.

Strefa domowa jest to okrąg o zasięgu 500 metrów od miejsca, w którym nawiązałeś połączenie z internetem po raz pierwszy. Aby korzystać z Internetu LTE dla domu wyznacz swoją strefę domową. W tej strefie będziesz miał dostęp do szybkiego nielimitowanego internetu domowego LTE i 3G.

https://www.orange.pl/omnibook/strefa-domowa-i-biurowa#

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Co to za usługa?

 Mieszkam w woj. podlaskim, a Orange przeniosło mnie do Poznania 😁, ale tylko w swoich danych. Przed zmianą też "byłem" w/g Orange w Poznaniu.

 @Arti_Kn_Pl Trochę poczytałem wiadomości z linku, i ta strefa odnosi się chyba do internetu mobilnego, a ja mam internet stacjonarny. Czy ktoś korzysta z mojego numeru telefonu?😎

Anonim

Nie dotyczy

Co to za usługa?

To co wyżej opisane dotyczy się internetu domowego 4g (te parametry to wskazana lokalizacja karty SIM). Wtedy taka usługa ma do siebie przypisany numer MSiSDN ale nie jest związany z numerem telefonu. Ty masz internet po kablu?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Co to za usługa?

@Anonim tak, mam przewodowy-światłowód.

Anonim

Nie dotyczy

Co to za usługa?

Rozumiem, że nic więcej też się na Mój Orange nie powiało, żadna dodatkowa usługa? Zachęcam do kontaktu z BOK bo to delikatnie mówiąc dziwnego. Dodatkowo taka zmiana kosztuje 10 zł więc lepiej sprawę wyjaśnić.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Co to za usługa?


@slawmognapisał(-a)

 Mieszkam w woj. podlaskim, a Orange przeniosło mnie do Poznania 😁, ale tylko w swoich danych. Przed zmianą też "byłem" w/g Orange w Poznaniu.


@slawmog po czym wnosisz że Orange przeniosło Cię do Poznania?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Co to za usługa?

@slav72Zamazane przez moderatora współrzędne z załącznika wskazują na Poznań.

@Anonimtak, na Mój Orange nic nie przybyło i w związku z tym nie mam też w zakładce pakiety i usługi możliwości wyłączenia/zmiany strefy internetu, bo nie ma w ogóle takiej zakładki (strefa internetu domowego).

Anonim

Nie dotyczy

Co to za usługa?

@slawmog opcja strefy domowej pojawiłaby się w zakładce Umowy i urządzenia przy pozycji internetu 4g którego nie masz. Ale jednak informacja o jej zmianie pojawiła się u Ciebie na koncie. Tego jeszcze nie grali. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Co to za usługa?

@slawmog dobrze byłoby tą sytuację wyjaśnić, nie tylko ze względu na błędną lokalizację jak również na możliwe obciążenia finansowe w przyszłości dotyczące usługi której nie zamawiałeś i nie posiadasz.