Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oszuści i złodzieje


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

Czy wg Ciebie slowo przepraszam nest wystarczajace??

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oszuści i złodzieje

Rozmowy na infoliniach obsługowych i sprzedażowych są nagrywane. Jeśli masz datę i godzinę i numer z którego dzwoniłeś, nie powinno być problemy z odszukaniem rozmowy. Ale nie oczekujesz, że dostaniesz jakiś hajs, a ew. możliwość zakupu nowego telefonu wg cennika wymiany po 12 miesiącach.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Oszuści i złodzieje


Deef napisał(-a):
Minal okres 3msc tylko ze przez te 3 msc staralem sie wziac telefon i dostalem info ze nie moge dlatego kupilem normalnie w sklepie i teraz sie rozchodzi o to ze normalnie wzialbym w orange telefon z abonamentem poprostu przedluzylbym umowe i po sprawie wg regulaminu a mnie zrobili w balona bo powiedzieli ze nie moge wziqc zreszta pisze to w swoich 3 odpowiedziqch ze zostalem wyrolowany a kolejna osoba wyjezdza z regulaminem przeciez wszystko ode mnie zostalo zrobione zgodnie z regul. Tylko od strony pomaranczo2ych regulamin zostal wsadzony w d... I stwierdzili ze nue moge kupic od nich fona. Kwestia tego ze maja nieprzeszkolony dzial infolinii i taka prawda bo dzwonie rqz gosciu mowi z3 nie mohe dzwonie za 10 min no tak moze pan hahahahah zenada.a w regulaminie pisze otwarcie w cenie promocyjnej pozdrawiam.

Jakoś nie bardzo wierzę, że przez 3 miesiące nie dałeś rady wyegzekwować swojego prawa do zakupu telefonu... a tu potrafisz dowodzić, że racja jest po Twojej stronie... Trzeba było w tamtym czasie interweniować, wykazać niekompetencję pracowników. Zdradź czego teraz oczekujesz od Orange, chyba nie możliwości zakupu telefonu... Dałeś upust swoim żalom... Ja adresowałbym bym go do Orange w tym okienku 3 miesięcy, a nie po terminie na tym forum.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

i wlasnie tutaj widac jak bardzo sie mylisz rozmowy w orange sa nagrywane dobrze sa ale firma orange NIE MA OBOWIAZKU PRZESLANIE TOBIE CZY MI w tym przypadku mi tych rozmow po za tym psizesz zeby chyba nabic sobie liczbe postow:Dprzeciez wyraznie jest napisane ze przyznali sie bledu po 4-6 reklamcjach czyli byly odsluchiwane te rozmowy.prawo konsumenta mowi wyraznie np. firma (orange) ma OBOWIAZEK udowodnienia danego paktu drugiej stronie cyli np. mi. dopiero po tej informacji rozmowy zostaly odsluchane powtrzam dopiero po tej reklamacji 5-tej i konsultacji z rzecznikiem dlatego gadka typu ze rozmowy sa nagrywane to jest smieszna bo tak zgoda sa nagrywane ale w przypadku gdy chcesz zeby Ci je wyslali w celu odsluchanie to zapomnij:Dwiem ze swojego doswiadczenia:D


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

o widze ze kolejna osoba zaimteresowala sie tematem. juz odpowiadam wiec tak:

1.moglem skorzystac z oferty od czerwca wszystko dotyczy tego roku czyli do 3 msc czyli do sierpnia poniewaz 3 msc czerwiec lipiec sierpien

2. stary telfon mialem sprawny do konca lipca niestety ulegl wypadkowi:D\

3.ja wgl nie chcialem korzystac z tej oferty

4.bylem w salonie orange i tutaj musicie wierzyc na slowo- dostalem info ze brak ofert dla mnie dopiero w 2017

5.pisze do orange mail

6.odpowiedz ze pewnie mozna brac- pewnie im sie cos zablowoalo w salonie

7.ide do orange ul.okluciego i niezlomnych stalowa wola czyli 2 salony i w oby dwoch odpowiedz brak ofeet dla pana

8.dzwonie na infolinie -odpowiedz nie mozna dopiero 12 msc przed zakonczeniem umowy

9.szkal mnie trafil za moj czas  i moje paliwo i jazda z jedngo konca na drugie miasta

10.jutro mam wyjazd na wakacje wiec musze miec jakis telefon

11.kupuje za gotowke

12.wyjazd na wakcje 2 tygodnie

13.przyjezdzam jest 27 sierpien mam nowy tel wyluzowany ze tak powiem po wakacjach

14.sciagam aplikacje moj orange na nowy tele.

15.PIERWSZA INFORMACJA JAKA ZOBACZYLEM to wlasnie ta oferta ZE MOGLEM WZIASC TELE.

16.postanowilem ze poprostu dowiode tego ze mnie wy chu gonowali

17.ide do orange sprawdzamy juz jest wrzesien oferta -brak ofert dopiero w 2017 

18. pokazuje moj orange w salonie wje*ala sie w szok no jeju rzeczywiscie mial pan racje hahahah

19.dzwonimy na infolinie nie moze pan wziasc telefonu

20.rozlaczamy sie i proba pod inny nr *400 a nie *100 i sluchajcie to jest doslownie 5 minut po zakonczeniu rozmowy z poprzednim NO PEWNIE MOGL PAN WZIASC TELEFON juz sprawdzam dokladanie tak tak jasne mogl pan brac telefon...

21.wszystko slyszy obluga salonu w orange noramlnie sie zaczeli smiac z tej infolini mowia ze taki cyrk to jest pierwszy raz.

22. ciagle moje reklamcje a ze 6 ich bylo na przeslanie rozmow NIE MA TAKIEJ OPCJI przeslanie dotyczy tylko wtedy jezeli jest podpisywana rozmowa albo kiedy sad poprosu chce a nie ze np. jan kowalski chce to my mu damy i odpwoiedzi na reklamcje ze to jest nieuzasadnione i nawet nie bedziemy rozpatrywac hahahha

23.rzecznik konsumentow i jest artykul ktory nie prosi o przeslanie rozmow ale DOMAGA sie ponownego odsluchu przez firme

24. I DOPIERO TERAZ ORANGE ODSLUCHUJE ROZMOWY I STWEIRDZA OOOOO rzeczywiscie zrobiony opan zostal w balona przepraszam  k u * wa milego dnia:*:*:*

 czy teraz jest bardziej to naswietlone??

prosze nie piszczie mi ze ja tutaj jakies zale wylewam bo to jest smiech na sali ja poprostu cche zeby kazdy kto tu wejdzie zobaczyl z jakimi dziadami ma doczynienia i jak obsluguja swoich klientow jest wzsytko cacy cacy jak podpiszesz umowe to nagle sie wszsytko zmienia:Dza duza firma zeby sobie pozwalac na takie dziadostwo tym bardziej mowie jest okolo 5 lat w orange i mamy 4 telefony wszystko na abonament oczywsici wszsytko sie kiedys konczy.aha i jedyne co moga zrobic dla mnie to iphone za 1700 zl w abonamencie takim jak teraz czyli 120 zl:Dto jest ta promocja jeden telefon:D:Dna dana chwile moze 3 msc czy 2 msc temu bylo tych telefonow wiecej ze sreniej polki bo na takie mnie stac ale to juz ich wali dali mi mozliwisc skorzystania ponownego z ich oferty promocyjnej:Ddzieki za uwage i prosze piszcie konkrety anie ze ja zale tutaj jakies wylewam hahahah no poprostu nie na miejscu komentarz:Daha i czego oczekuje od orange juz zdradzam oferty telefonow z ostatnich 2-3 msc wtedy kiedy chcialem podpisac nowy abonament.chyba sie sadziles ze chcialem aby mi zrwocili za telefon co kupilem hahaha?pozdrowienia zgnita pomarancza:*


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oszuści i złodzieje

To idź do sądu. Wtedy możesz dochodzić swoich strat. Regulamin świadczenie usług telekomunikacyjnych nie przewiduje takiej formy rekompensaty.

Polecam lekturę k.c. na temat wad oświadczeń woli. Ew. skorzystaj z porad rzecznika konsumenta w Twoim powiecie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

Zdradź czego teraz oczekujesz od Orange, chyba nie możliwości zakupu telefonu...

oczywiscie ze zakup nowego telfonu a dlaczego Twoim zdaniem nie?

i to jescze na warunkach jakie obowiazywaly 2-3 msc temu wtedy kiedy JA chcialem wziasc telfon

jedyne co moge zrobic to wziasc od nich telefon i go poprostu sprzedac bo innej opcji ja nie widze malo tego ja tym trace kolejny raz 

zanjdz kupca

podpsiuje umowe na rok dluzej czyli na starcie 12 x 120 zl to juz trace na tym ale co moge zrobic ??

moze tak co Ty bys zrobil w mojej sytuacji moze masz jakis plan ??

tylko kwestia tego ze nie pisz ze Ty bys sie nie znalazl w mojej sytuacji :D:D:Dpozdrooo:D


 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

a kto zaplci za rozprawe ??ja??i za porady prawne tez ja??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oszuści i złodzieje

Podpisując umowę musisz sobie indywidualne skalkulować co się opłata. To nie tylko spłata telefonu, ale dolicz koszt bogatego abonamentu (na ówczesne czasy no limit nie był taki tani).

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oszuści i złodzieje

Jeśli sam kupiłeś telefon, i oczekujesz kasy od Orange - dla mnie tu zerowe szanse. Powinieneś wykorzystać proces reklamacyjny, ew. pisać do UKE lub rzecznika konsumenta.

Twoje działanie było "na własną rękę", więc wątpię by bez sądu się obyło.

Powiatowi rzecznicy konsumentów (zakładam że nim jesteś) pomagają za darmo.