Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oszuści i złodzieje


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

piszesz ze polecasz lekture kodeks cywilny..... wiem ze to zabrzmi troche dziwnie ale naprawde nie to ze mi sie nie chce bo nie ale to jest za duzo ze tak powiem pracy zobacz ile ja czasu zmarnowalem na tych durni i zobacz paliwo zobacz rozmowy na *100 i *400 to sa moje wydane pieniadze i czas dlatego nie bede czytal kodeksu cywilnego porpstu wiem masz racje chcesz to idz do sadu ale to jest dla mnie jako zwyklej osoby za duzo


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

nie ja nie oczekuje od nich kasy za telefon nie nie nie bo wiem ze to moja decyzja i juz ale uwierz no to bylo jedyne rozwiaznie przed wkacajmi.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

jeszcze raz powtarzam domagam sie od niech albo rozwiazania umowy oczywiscie z ich winy albo oferty z ostatnich 3 msc to sa chyba dwa rozwiazania w miare dla mnie korzystne no podowiedz co Ty bys zrobil:D


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Oszuści i złodzieje

Może spróbuj napisać jeszcze do Rzecznika Klientów http://rzecznik.klientow.orange.pl/
Ew. do UKE, federacji konsumentów.

Jeśli chcesz mojej rady (tylko się nie obraź):
1) pisz po polsku, zdanie rozpoczyna się dużą literą, a kończy kropką,
2) pismo czy wiadomość elektroniczna ma mieć "ręce i nogi"
- na początku określ swoje oczekiwanie,
- opisz okoliczności.

Nie wiem poza tym czy Twoje oczekiwanie nie jest na wyrost (całe szczęście nie mnie oceniać). Cennik telefonów w ofercie na wymianę co 12 miesięcy to nie ten sam co dla przedłużenia, czy nowej umowy. Tam ceny są dużo większe - bo umowa ulega przedłużeniu nie o 2 lata, ale tylko o rok względem pierwotnej umowy.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

prosze masz chwile to przeczytaj jeszcze raz moje posty i swoje i kolegow i prosze nie nabijajmy postow bo mnie tu zaraz zablokuja:D:D1.konsultacja z rzecznikiem jest za freeko ale jak napisales idz do sadu to juz nie jest bezplatne wiec prosze pisz tak jabys sie zachowal w mojej skorze poszedl bys sadu?zaplacilbys za prawnika?i za rozprawe?prosze przeanalizuj o widze ze jestes kumaty i podziel sie jak oczywiscie chcesz swoimi przemysleniami jak to tak rozplanowac zeby wyjsc z tego jak najmniej poszkodowany bo przegrany napewno tylko kwestia jak bardzo:D:Dmusze uciekac bo mam 3 zmianie do zobacznia jutro.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

Pisz po pl ok postaram sie i ja sie w cale nie obrazam bo to jest normalne ze ktos komus zwraca uwage.

Rece i nogi no hmmm w miare chyba opisalem czego oczekuje a dlaczego czuje sie poszkodowany??:D:D:Dnaprawde musze jus uciekac jutro postaram sie byc. DARZ BÓR koledzy:D


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Oszuści i złodzieje

Dlatego sugeruję iść do rzecznika konsumentów (mam nadzieje ze nie było brane na firmę?).
On Ci poradzi. Sądy polubowne mniej kosztowne niż sądy powszechne.
On może też Cię reprezentować przed Orange za free.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

witam, napisalem dziadom bo inaczej tego cyrku sie nie da nazwac, naprawde tyle nerwow i czasu ze to jakas paranoja mi pochloneli, że- prosze o przywrocenie mi oferty z osatnich 2 msc zebym mogl sobie "wybrac" telefon w "promocyjnej cenie" na takich warunkach jakie obowiazywaly mnie wlasnie okolo 2 msc wcczesniej czyli wtedy kiedy chcialem kupic tele. nawet 3 msc ale juz dobra niech bedzie 2 msc.Jezeli mi uniemozliwicie zakup telefonu z oferty sprzed tych 2 msc to pozostaje mi zerwanie umowy z waszej winy spowodowane to jest i przedstawiam im caly temat juz chyba z 8 my raz:D 

OPD od orange: pismo zostawiamy bez rozpatrzenia.

Bo napisalem to recznie i poszlo jako skan.

Widzicie jakie traktowanie hahahah jak podpisywalem umowe to malo co mi tylka nie podtarli, a teraz hahaahh.

Prosze Was ludzi z forum o wasze opinie jak sie firma zachowuje w stasunku do konsumetna poprostu napiszcie jak macie chwile czasu czy ja wyolbrzymiam czy to sa naprawde skur....? .pozdrawiam.

p.s to jest moja pierwsza taka sytuacja i naprawde za 6 lat w orange nawet ponad 6 a z 8 chyba juz leci to jest od strony orange naprawde kpina.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Oszuści i złodzieje

@Deef Twoja reklamacja mogła zostać zamknięta bez rozpatrzenia z dwóch powodów. Nie podałeś danych identyfikacyjnych w piśmie (nr. telefonu, nr. konta, pesel) albo wcześniejsze stanowiska przedstawiane w odpowiedziach na reklamacje zostały podtrzymane. Jaką teraz dokładnie odpowiedź dostałeś?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

witam,

oto tresc:podtrzymujemy nasza decyzje w sprawie mozliwosci przedluzenia umowy dla nr tele.(czyli tylko 1 telefon jest to iphone za 1700 zl przy abonamecnie 120).Pisma z 14.10.16 pozostawiamy bez rozpatrzenia,pozdro orange:D

takie jext info z orange.pismo zostalo napisane czytelnie oraz ze wszsytkimi danymi tel adres imie naz pesel miejsc kod pocz. i w razie czego Polska gdyby nawet z tym mieli problem:D