Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oszuści i złodzieje


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

Witam,
Gdy podpisywalem umowe w orange osoba z ktora rozmawialem twierdzila ze bede mogl wziasc telefon po 12 msc trwania umowy w ramach jakiejs tam promocji. To bylo kolo czerwiec lipiec 2015.na poczatku nie bylem tym zainteresowany bo no po co mi znowu sie wiazac z nimi na kolejny rok.do czasu jak rozwilem telefon poprostu mi wypadl i polecial calkiem daleko tak ze padl calkiem.wiec z automatu ide do salonu zeby skorzystac z ich oferty a w solonie mnie informuja ze brak ofert dla mnie czyli zrobiony w balona.dzwonie razem z dziewczyna z orange i sluchajcie tego to jesg ewenement dz2onimy na biuro obslugi i ktos tam twierdzi ze nie moge wziasc tele bo to jest 12 przed zakonczeniem umowy hahahaha (a juz 12 msc minelo zvodnie z regulaminem po 12 msc rozlicz3niowych) poprkstu parodia rozlaczam sie i dzwonimy jeszcze raz odbiera ktos inny i mi mowi ZE TAK MOZE PAN WZIASC HAHAHAHAHAHAHAHAHHA. KPINA.po tym jak dostal3m info z orange ze niestety nie moge skorzystac z ich oferty posz3dlem do sklepu i kupilem tel za gotowke bo pktrz3bowal3m na wakacje poprostu.pisze do nich reklamacji odrzucaja pisze kolejna odrzucaja mam kumpla rzecznika praw kon. I doradza ,piszemy razem reklamacje i orange ma to w upie.po ktorejs tam reklamacji juz wiedza chyba ze bede lisal do upadlevo PRZYCHODZI INFORMACJA NA MAIL ZE PRZEPRASZAMY ZE OTRZYMYWAL PAN OD NAS SPRZECZNE IFNORMWCJE I POWSTALE Z TEVO POWODU COS TAM COS TAM MOZE pan znowu skorzystac z naszej oferty HAHAHAHA orange bardzo sprytnie mnie zrobilo w uja na 2000 tysie (tyle kosztowal tel) i nak kupilem to jednak moge skorzystac z ich promocji wiecie jaka maja dla mnie propozycje urwa iphona za 1700 zl w abonwmencie 120 to jest ta promocja.jestem w orange okolo 5 lat mamy jeszcze 4 telefony i przez to ze mnie wyrolowali to straca poprostu 4 nr jak tylko sie im umowa skonczy.jak ktos jest dziade to jest dziadem przez cwly czas i takiego dziada jak orange to szukac dlugoo by trzeba bylo . prosze o komento2wnie tematu z ciekawosci co wwm sie przydazylo.pozdrawiam wszystkich tylko nie pomarwnczowych zlodziei:*
32 ODPOW. 32

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36151
  • 1365

Oszuści i złodzieje

Każda promocja ma swój regulamin, który zaakceptowałeś podpisując umowę.
http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1995580/4086949482.pdf

Kolejna uwaga - w tej ofercie miałeś telefon wg dedykowanego cennika. Chyba nie oczekiwałeś, że będzie telefon z górnej półki kiedy pierwszego nie "spłaciłeś" w sumie zapłaconych rachunków.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

no witam dzieki ze odpowiedziales.
po co mi dales regulamin do czytania?przeciez czytalem go przed podpisaniem umowy i jest wyraznie napisane po 12msc rozliczeniowych i ok ja nie mam tym problemu bo po 12 msc rozliczeniowych poszedlem do nich i mi odpowiedzili ze nie moge wziasc telef.po 3 tygo. wg infolinii bez problemu moglem brac telefon hahahahh. po za tym pisze ze dostalem informacje od orange w mailu z przeprosinami ze zrobili mnie w konia.
a drugie z Twoich zarzutow to posluchaj ja nie oczekiwalem ze bede mogl wziasc telefonu za 1 zl. ale tez nie domyslalem sie ze oferta bedzie na iphona za 1700 zl:D wiem w cale nie musieli mnie o tym informowac ze za rok bedzie tylko 1 tel za 1700 do wziecia bo im wszsytko poszlo z magazynu kwestia jest jedna moglem ubiegac sie o telefon wczesniej kolo 3 msc wczeniej od dzisiej daty i pradopodobnie byloby cos jeszcze ze srednij polki.
jakbys na to nie patrzyl zostalem wyrolowany:Da przyznaje ze sa niesamowicie sprytni bo reklamcje odrzucali ze 4 razy dopiero po tym czasie przyznali sie do bledu:D podsumuje 1.dzieki ze odpowiedziales
2.ja nie zmianialem warunkow umowy tylko oni wprowadzajac mnie w blad
3. zostalem naciety na niecale 2 tysie.
4. jak najbardziej obwiniam za to firemke orange.
5. przyznali sie do bledu.
6.pozdrawiam Ciebie oczywiscie.
czekam na dalsze ciekawostki ze swaita orange:D:D
jezeli sie z czyms nie zgadzasz to prosze odpisz.a i jeszcze dopoero teraz zauwazylem pkt 3 podpunkt a w promocyjnej cenie moge kupic telefon. Dopisane z tel.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36151
  • 1365

Oszuści i złodzieje

Jeśli masz dowód wprowadzenie w błąd, złóż reklamację lub napisz do UKE po pomóc.
Nie widzę problemu by ci tego nie uwzględnili. Obniżona cena to rabat i 1 zł jaki i 1000 zł. Jest to na tyle ogólnikowo.
Anonim

Nie dotyczy

Oszuści i złodzieje

@Deef walcz o swoje, ale uwierz za 1 zl byś nie dostał nowej słuchawki, tym bardziej że poprzednia nie została jeszcze "spłacona". Osobiście uważam że korzystniej dla Ciebie wyszło kupić nowy smartfon na wolnym rynku, ale..................pozdrawiam. Wiem że czasem emocje biora górę, ale gdybyś przekalkulował wszystko na spokojnie to zobaczysz że w opcji którą wybrałeś wychodzisz na plus 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

No witam was jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi.zalozylem ten temat po to aby naswietlic ludziom z jaka firma maja do czynienia i chcialem troszke sprawe naglosnic jak podchodza do klienta. Prosze was o opinie bo widze ze macie niezle statystyki na waszych profilach wiec napewno soe bqrdziej znacie niz ja wiec do sedna dzisiaj napisalem wypowiedzenie numeru i poszlo w swiat oczywiscie z ich winy i teraz kwestia jak myslicie jak sie zachowaja bo co jak co alenno w blad mnie wprowadzili i jest jak najbardziej dowod czyli mozna to podciagnac pod zlamanie warunkow umowy tak mi sie wydaje bede wieczorem w domu 5o wam wysle tresc maila jakiego dostalem od nich przepraszam za chqotyczna wypowiedz bo pisze z trasy.dzieki za zainteresowanie i bede 2 domu kolo 20 od rqzu wam wszystko opisze dokladnie

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36151
  • 1365

Oszuści i złodzieje

Pisanie na forum czy gdzieś nic nie zmieni. Papierowo Orange jest na czysto. Kwestia jeśli masz dowód (nagranie/jakiś papier) gdzie ktoś Ci coś takiego gwarantował.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

Siema
No wyslales mi regulamin czyli papierowo mam. Info z orange : przepraszamy ze dostawal pan sprzeczne informacje w celu zakupu telefonu w promocyjnej cenie *400 taka dostalem info z orange.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Oszuści i złodzieje

@Deef  z regulaminu wynika, że klient, pod pewnymi warunkami ma PRAWO (nie obowiązek) zakupu od Orange nowego telefonu co 12 miesięcy tylko (albo aż) 3 razy. Ani słowem w regulaminie nie ma mowy o tym jaki to ma być telefon. Jest też dodatkowe zastrzeżenie, a może uprawnienie, że okres na podjęcie decyzji wynosi 3 miesiące. 

 

Na czym polega według Ciebie oszustwo? To, że rozmawiałeś z niekompetentymi ludźmi... cóż, mnie to również denerwuje gdy ktoś pracujący w BOK słabo zna regulaminy czy ofertę... Zostałeś przeproszony. Z Twoich postów nie mogę wywnioskować, czy przekroczyłeś ten okres 3 miesięcy na zakup.

Co do poniesionego przez Ciebie kosztu zakupu telefonu "na wolnym rynku" ...  chyba żadną miarą nie możesz przypisywać Orange wpływu na to jaki telefon wybrałeś...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 8
  • 0

Oszuści i złodzieje

Minal okres 3msc tylko ze przez te 3 msc staralem sie wziac telefon i dostalem info ze nie moge dlatego kupilem normalnie w sklepie i teraz sie rozchodzi o to ze normalnie wzialbym w orange telefon z abonamentem poprostu przedluzylbym umowe i po sprawie wg regulaminu a mnie zrobili w balona bo powiedzieli ze nie moge wziqc zreszta pisze to w swoich 3 odpowiedziqch ze zostalem wyrolowany a kolejna osoba wyjezdza z regulaminem przeciez wszystko ode mnie zostalo zrobione zgodnie z regul. Tylko od strony pomaranczo2ych regulamin zostal wsadzony w d... I stwierdzili ze nue moge kupic od nich fona. Kwestia tego ze maja nieprzeszkolony dzial infolinii i taka prawda bo dzwonie rqz gosciu mowi z3 nie mohe dzwonie za 10 min no tak moze pan hahahahah zenada.a w regulaminie pisze otwarcie w cenie promocyjnej pozdrawiam.