Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange wprowadza ludzi w bład

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

@RomanBuk, są dane pakietu podstawowego...tak jak napisał @Piotrekk85, dodatkowy internet jest w aneksie i będzie rozliczany w pierwszej kolejności, a następnie pakiet. W appce masz ujęte tylko podstawowe dane...wszystkie dodatki mogą być jeszcze nie widoczne....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32360
  • 36395
  • 1368

Orange wprowadza ludzi w bład

10GB w tej ofercie dodawane jest na zasadzie 5+5. Drugie 5 uruchamiane jest po skończeniu pierwszego z automatu.
Po ostatnich zmianach nie wiem czy na mój Orange tak to powinno wyglądać czy inaczej.
Na pewno do wyjaśnienia zostaje kwestia, że kontaktowałeś się z BOK i powiedziano Ci że masz tylko 5GB. Może jest jakiś błąd wymagający naprawy albo ktoś nie wiedział o mechanizmie 5+5.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

dodatkowy internet jest w aneksie i będzie rozliczany w pierwszej kolejności, a następnie pakiet." W takim razie dlaczego "ciągnie mi dane z tego pierwszego? Dobra. Poczekam na odpowiedź BOKu i sie odezwę. Na razie dzięki za pomoc!

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

Nie upieram się że jest tak jak napisałem. W tym wypadku nie wiem w jakiej kolejności są rozliczane pakiety. Być może kolejność jest taka jaką podał @Piotrekk85...Czekamy na info o reklamacji...Powodzenia...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Odpowiedzi jeszcze nie uzyskałem, lecz wchodząc na apkę, odziwo pojawiło sie 9,5 GB. Teraz czekam na sensowne wyjaśnienie od BOK

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

Pakiety promocyjne mogą być uruchamiane po pewnym czasie. Myślisz że to zasługa BOK? Możliwe...super że coś się ruszyło w temacie 😉

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Myślę, że tak bo dzwonili z Orange. Niestety nie zdążyłem odebrać 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32360
  • 36395
  • 1368

Orange wprowadza ludzi w bład

A na mój Orange jak sprawdzasz statusy zgłoszeń nie masz więcej informacji?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

Jestem ciekaw wytłumaczenia...daj znać jak się do Ciebie dodzwonią 🙂

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Jest faktycznie! Status reklamacji: "zamknięte" 🙂