Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange open i orange open extra

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange open i orange open extra

Drodzy!

Obecnie posiadam 2 usługi stacjonarne - neostradę i neofon. Niedługo przejdę na światłowód i będę miał Funpack (światłowód,neofon i telewizję). Zostałem skuszony też na przeniesienie komórki do Orange (abonament 39.90). Z tego co powiedział mi przedstawiciel Orange przez rok będę miał abonament za darmo (zrozumiałem, że z racji orange open extra) a później z uwagi na ilość usług będzie na komórkę rabat (jako orange open II). Gdy wszedłem na stronę orange.pl i wprowadziłęm moje przyszłe usługi wyskoczyło mi, że jest wyłącznie rabat 100% abonamentu przez rok, a obniżce przez kolejne 12 miesięcy nic nie było mowy. Jak myślicie, gdzie leży prawda: u przedstawiciela czy na stronie?

Pozdrowienia!Emotikon: Szczęśliwy

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange open i orange open extra

Usługa rabatowana w ramach Orange Open Extra, nie wlicza się ilości usług w ramach Orange Open II. Zastrzeżenie dotyczy całego okresu zastrzeżonego, czyli ten abonament komórkowy będzie liczył się do Orange Open II dopiero po 24 miesiącach.

 

Tym samym, jeśli nie masz innej usługi mobilnej, nie będziesz otrzymywać rabatu Orange Open II przez okres od 13 do 24 miesiąca.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange open i orange open extra

Ja nie przenosiłem nic, tylko przedłużałem umowę neo na swiatłowód. Po podpisaniu umowy wyzerowano mi abonament posiadany już w Orange na jednej z dwóch komórek  na którą mam jeszcze 1,5 roku umowy. Nie wiem dokładnie jak to działa, ale na stronie Orange wiele się nie doczytasz. Łączone uługi są rozpatrywane indywidualnie. Zależne jest to od ilości usług, dostępności i stażu. Jedyna nadzieja w np @Artur lub @Jarek. Może oni coś dokładniej doradzą.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange open i orange open extra

Usługa rabatowana w ramach Orange Open Extra, nie wlicza się ilości usług w ramach Orange Open II. Zastrzeżenie dotyczy całego okresu zastrzeżonego, czyli ten abonament komórkowy będzie liczył się do Orange Open II dopiero po 24 miesiącach.

 

Tym samym, jeśli nie masz innej usługi mobilnej, nie będziesz otrzymywać rabatu Orange Open II przez okres od 13 do 24 miesiąca.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange open i orange open extra

Dziękuję serdecznie za wyjaśnienie. Badź co bądź ma przyjść do mnie przedstawicielka orange i udowodnić, że po 12 miesiącach rabatu 100% będę miał rabat 50%. Czytając ciebie, zastanawiam się jak to zamierza zrobić! Bardzo szczęśliwy mężczyzna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange open i orange open extra

Są inne promocje też "Orange Open Extra dla światłowód", "100% na abonament komórkowy za światłowód", być może ktoś nie proponował Ci promocji "Orange Open Extra".

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange open i orange open extra

Tu znalazłem jeden z regulaminów http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2004751/4105731887.pdf

Jest dopisek, że nie łączy się z Orange Open Extra, ale nie ma słowa o Orange Open II.

 

Więc o ile przez rok nie zmienią się zasady Orange Open II, mógłbyś z tego na dzisiejsze regulaminy skorzystać.

 

Mała uwaga: tak to będzie wyglądać pod warunkiem, że masz jedną parę usług (funpack na światłowodzie+ jedna komórka). Jeśli dokupisz kolejną usługę, zyskasz rabaty ale ich liczenie bywa bardziej skomplikowane 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Orange open i orange open extra

Witam!!!

 

posiadam w Orange dwa abonamenty komórkowe po 89,9 + internet bezprzewodowy za 69,9. Chciałbym dokupić neostradę 80mb/s ~70zł . Gdy robię symulację wyskakuje mi opcja "rabat na abonamet DO 100% ..." . wnioskując po waszych wpisach będę miał rabat na jeden z powyższych abo ? tak?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Orange open i orange open extra

Podpinając się pod temat zapytam czy może ktoś zna wytłumaczenie sposobu naliczania Open Extra i Open II. Posiadam neostradę i neofon, dodatkowo trzy tel komórkowe. Umowy na dwa podpisałem w połowie zeszłego roku, na trzeci kończyła się umowa w grudniu. Do końca ub.roku na jednym z telefonów był naliczany rabat uwzględniajacy usługi stacjonarne  z 86 na 36 na drugim podobnie z 86 na 51 na trzecim był tylko abonamet. Dodatkowo naliczał się rabat Orange Open w wys. 20 zł za ilośc urządzeń. Kiedy przedłużyłem umowę w grudniu na trzeci numer,  pojawił mi się rabat Open Extra ( połowa abonamentu przez cały okres umowy) i jednocześnie przestał się naliczać Open II ( 20 zł za ilość urządzeń). Reklamacje zostały rozpatrzone negatywnie. Argumentacja jest taka, że posiadam rabaty za urządzenia stacjonarne  w pozostałych dwóch abonametach i dlatego mi się nie należy Open II. Każdy z doradców Orange twierdzi że Open II i Open Extra nie wykluczają się. Dlaczego przez pół roku rabaty w dóch abonametach nie przeszkadzały w naliczaniu rabatu Open a teraz po pojawieniu się Open Extra jest to niemożliwe? Jak to rozumieć?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange open i orange open extra

Jest tyle różnych promocji, że ciężko się ogólnie odnieść. Są promocje, które wykluczają orange open.
Jakie masz dokładne nazwy abonamentów na dwóch numerach które nie były przedłużane w grudniu?
Czy one mają w nazwie dopisek Open? np. Super Smart Plan Open, Smart Plan Open lub Smart Plan LTE Open?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Orange open i orange open extra

To są abonamenty Smart Plan LTE, zdaje sie że z członem Open.