Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange free net wspólny pakiet

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange free net wspólny pakiet

Witam posiadam internet mobilny LTE Free Net + telefon w Smart Planie po podpisaniu umowy miałam mieć możliwość wykorzystania pakietu internetowego 50 GB również na telefonie natomiast za każdym razem włączają się inne usługi dodatkowe pakiety za które płacę i tak naprawdę nigdy raczej z tej oferty nie skorzystałam czy macie jakieś porady dlaczego tak się dzieje ?  Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange free net wspólny pakiet

A jaki masz Smart Plan dokładnie?

Jeśli to pierwsza wersja, to nic nie poradzisz. Ew. zmiana planu.

Jeśli masz Smart Plan LTE, to można włączyć usługę nie chcę schodków - sms BLOKUJ na 80148

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange free net wspólny pakiet

A jaki masz Smart Plan dokładnie?

Jeśli to pierwsza wersja, to nic nie poradzisz. Ew. zmiana planu.

Jeśli masz Smart Plan LTE, to można włączyć usługę nie chcę schodków - sms BLOKUJ na 80148

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange free net wspólny pakiet

Dokladnie na forum doczytalam o tej usludze nie chce schodkow wiec naraziem mam ja aktywna, czy to jakos pomoze i bedzie juz mozna korzystac z tego pakietu 50GB?

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange free net wspólny pakiet

Jeżeli otrzymałeś SMS, że usługa Nie chce schodków jest uruchomiona, to tak. Po zakończeniu pakietu w ramach abonamentu, będziesz od razu przechodził na wspomniane 50GB.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange free net wspólny pakiet

Dziekuję za odpowiedź , czy warto napisac reklamacje dotyczaca nie wykorzystania tych pakietow czy Orange jest na tyle otwarte na klientow ze dla osob oplacajacych abonamenty na czas jest jakos w stanie obnizyc np abonamet w ramach nie wykorzystania tych uslug przez okolo chyba 10 mc? czy napisza ze to wina klienta ktory nie doczytal umowy?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange free net wspólny pakiet

Tu winy operatora nie ma. Każda reklamacja jest rozpatrywana indywidualnie. Tylko wiesz samemu trzeba określić jakieś oczekiwanie - czy to ma być stały rabat, czy jednorazowy. Może jakoś w trybie polubownym coś Ci zostanie zaproponowane, ale to zawsze 50/50. Spróbować warto - nic to nie kosztuje.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange free net wspólny pakiet

Jakieś pomysly jak sensownie ten temat nakreślić żeby się nie zblaźnic, a może trafi sie na jaką poczciwa duszę, ktora bedzie w stanie zweryfikowac to w systemie i zrozumi zwyklego klienta. Dziękuje

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange free net wspólny pakiet

Napisz na czacie jutro w dzień http://orange.pl/kontakt (dziś już nie pracuje). Tam jest "żywy" człowiek, więc nie trzeba silić się na "mądre słowa". I spytaj się wprost jakie są możliwości.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Orange free net wspólny pakiet

Panowie, tak tylko dodam odnośnie wspólnego pakietu GB na konto i usługi Nie chcę schodków. W telefonie nie będą działać wszystkie usługi, które są w taryfie internetowej jak np. LTE bez limitu, Szczęśliwe godziny. Abonament głosowy będzie zużywał GB ze wspólnego pakietu.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Orange free net wspólny pakiet

@Bernii

jeżeli któraś porad była pomocna - zachęcam do oznaczenia stosownego posta. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.