Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange dla firm - pozew w zwiąku z zablokowaniem przez Orange usług


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Orange dla firm - pozew

To przepraszam, jeśli źle zinterpretowałem wpis. Sytuacja przypomina mi ponowne podłączenie usług, które nieco dłużej niż kilka chwil.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 436
  • 1495
  • 13

Orange dla firm - pozew

@Janhalb- niestety, ale wydaje się, że wpisy innych użytkowników o tym, że @Maxwell345 nie płacił faktur na czas znajdują potwierdzenie w jego własnym wpisie m.in. w słowach :
"(...) Do tej pory, w przypadku zaległości w opłatach byłem informowany, że w ciągu 3 dni nastąpi ograniczenie dostępu do usług (...)"

Ponadto początek wpisu rozpoczyna on od : "(...) Sprawa wygląda tak, że miałem zaległe faktury. (...)" czyli miał nie jedną ale pare nieopłaconych faktur.

Nie znamy też pozostałych szczegółów, a z mojego doświadczenia hmm prawnego wynika też, że strony mają tendencję do przedstawiania okoliczności zazwyczaj w sposób wysoce subiektywizowany stąd też bez poznania faktów ciężko o w miarę obiektywny osąd czy opinię.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 1129
  • 13

Orange dla firm - pozew


@Morciaknapisał(-a)

@Janhalb- niestety, ale wydaje się, że wpisy innych użytkowników o tym, że @Maxwell345 nie płacił faktur na czas znajdują potwierdzenie w jego własnym wpisie (...)" czyli miał nie jedną ale pare nieopłaconych faktur.


Tak, to możliwe (choć "parę faktur" w przypadku firmy nie musi oznaczać dłuższego czasu niepłacenia, ale np. faktury z jednego miesiąca na kilka usług).

 

To jednak nie zmienia faktu, że - jak napisałem - sytuacja jest dziwna: 20.7 informacja, że wszystkie należności są zapłacone i nawet jest nadpłata, 10 dni poźniej - nie wiadomo skąd jest 40 zł niedopłaty i bez ostrzeżenia ani przypomnienia o zapłacie zostają odłączone usługi.