Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange brak usług - internetu, połączeń i esemesów

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Orange brak usług - internetu, połączeń i esemesów

Dzień dobry pisze tutaj ponieważ mam problem z usługami a mianowicie z połączeniem  się z internetem, połączeniami głosowymi  i sms. Już przez jeden dzień nie mam wcale połączenia, próbowałem wszystkiego, reset do fabrycznych, wyjmowanie karty , ustawianie jej w ustawieniach. Czy to wina po stronie Orange ? Dodam że wczoraj rano na wszystkich telefonach w domu tak samo wyłączyła się usługa ale po chwili wróciła a u mnie nie .

IMG_20210619_080026.jpg

________________
* Wstawiono obrazek dodany jako załącznik – moderator Kinga

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange brak usług - internetu, połączeń i esemesów

Najlepiej jeszcze po przełożeniu tej karty do innego aparatu, włożyć w ten telefon inną kartę (test krzyżowy). Może się okazać, że karta padła ale inna w tym telefonie zadziała. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Orange brak usług - internetu, połączeń i esemesów

Zgłoś ten problem np. na czacie, niech sprawdzą Twój numer, jeśli inne ponownie połączyły się z siecią. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Orange brak usługi

@sprawdź ttą kartę na innym telefonie i będzie wiadomo czy to ustawienia, czy karta " wypadla" i wtedy dzwon na infolinię czy czatuj


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange brak usługi

@Ketjow_gg  zrób tak jak mówi @agat13  (sprawdź na innym fonie) jeżeli będzie tak samo to wykonaj zgłoszenie na infolinii (telefon, czat).

Anonim

Nie dotyczy

Orange brak usług - internetu, połączeń i esemesów

Najlepiej jeszcze po przełożeniu tej karty do innego aparatu, włożyć w ten telefon inną kartę (test krzyżowy). Może się okazać, że karta padła ale inna w tym telefonie zadziała. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange brak usługi

@Anonim  racja i wtedy od razu wiadomo czy telefon "fuzluje", czy karta...a może jedno i drugie. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange brak usług - internetu, połączeń i esemesów

@Ketjow_gg w pierwszej kolejności najlepiej sprawdzić kartę SIM w innym telefonie, czy loguje się do sieci. Inną działającą kartę SIM włożyć do telefonu i sprawdzić, czy telefon działa. Po tej weryfikacji będzie wiadomo, czy karta przypadkiem nie jest uszkodzona karta SIM, czy telefon.

Po tym sprawdzeniu warto wtedy zrobić zgłoszenie na infolinii lub czacie odnośnie sprawdzenia poprawności działania nadajnika.

 

P. S.

U mnie na wsi od jakiegoś czasu występują całkowite zaniki sygnału z nadajnika. Zrobiłem zgłoszenie i dostałem odpowiedź, że to jest wina moich urządzeń, bo nadajnik działa prawidłowo. Tylko czemu zaniki sygnału na godziną czasu występują na ośmiu numerach jednocześnie i przetasowanie kart SIM miedzy urządzeniami nic nie daje?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Orange brak usług - internetu, połączeń i esemesów

@ketrasaArtur  to już operator zwala winę na anomalia uczuciowe użytkowników??? 🤣


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange brak usługi

@agat13  dobre 😂😂 👍


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange brak usług - internetu, połączeń i esemesów

@Ketjow_gg  problem nadal występuje, czy udało się go rozwiązać?