Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange blokuje łącze w grach?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange blokuje łącze w grach?

Po graniu przez ~10 minut w Overwatch lub Heroes Of The Storm, na PC pobierającym internet z komórki, moje połączenie z grą pada, jestem z meczu wykopany, a gra nieustannie próbuje mnie ponownie połączyć - bez skutku. Problem istnieje od ok. tygodnia, wcześniej żadnych podobnych problemów z połączeniem nie miałem; przeglądarka Chrome i programy typu Skype i Discord działają normalnie...

 

Wszelkie próby uratowania sytuacji z mojej strony okazały się nadaremne. Po skontaktowaniu sie z Blizzardem, uświadomiono mnie że Orange być może automatycznie blokuje moje łącze. Co robić?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange blokuje łącze w grach?

Między Blizzardem a Orange jest słynna Telia, która blokuje i zmniejsza priorytet dla Orange.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange blokuje łącze w grach?

Brzmi nieciekawie... Czy moge coś wogóle zrobić w tej sprawie?

Anonim

Nie dotyczy

Orange blokuje łącze w grach?

Raczej nie tylko zmiana operatora


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange blokuje łącze w grach?


Piotrekk85 napisał(-a):
Między Blizzardem a Orange jest słynna Telia, która blokuje i zmniejsza priorytet dla Orange.

@suchareq3  Ja tam nie grywam, ale z tego co czytywałem odnoszę wrażenie że "przycinane" są adresy IP pochodzące z Polski... kiedyś czytałem o programach umożliwiających zamaskowanie że łączysz się z Polski, na jakiś zagraniczny IP... może to by pomogło.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange blokuje łącze w grach?

Póki Polacy nie nauczą się tyle oszukiwać i obciążać nadmiernie serwerów to nic się nie zmieni.

Jedynie co mogę doradzić to zmiana apn na internet i typ apn na ipv4 (na sztywno).


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Orange blokuje łącze w grach?

Postaram się w ten weekend to sprawdzić, pogram w overwatcha i dam znać @suchareq3. Tydzień temu na 2 kreskach LTE streamowałem i grałem w overwatcha i było okej 😉