Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange VPN, problem z IPv4


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Orange VPN, problem z IPv4

@Krzysztofffff tu masz link do jednego z postów, gdzie podawana była informacja o konfiguracji VPN:

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Vpn-konfiguracja-pomocy/t...

Anonim

Nie dotyczy

Orange VPN, problem z IPv4

@Krzysztofffff  to poproś by wyłączyli ipv6 dla do twojego numeru, mogą to zmienić zdalnie na ipv4, kwestia kumatego konsultanta. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Orange VPN, problem z IPv4

Sorry nie zauważyłem, w wersji mobilnej strony ich nie ma ;-). Sybol LTE się pojawił ale bez zmian, adres IPv6 jest, IPv4 nie ma, internetu nie ma. Czy to może być wina telefonu albo wersji androida? 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange VPN, problem z IPv4

Możesz spróbować zresetować ustawienia sieci w Androidzie.

Musisz wejść w ustawienia -> system -> opcje resetowania i tam gdzieś poszukać resetowania sieci.

U mnie jest tak:

Ustawienia -> System -> Opcje resetowania ->Resetuj Wifi, transmisję, bluetooth -> Zresetuj ustawienia.

Tylko po tym będziesz musiał wszystko na nowo ustawić, czyli Wifi, transmisję i bluetootha, jak miałeś coś podłączone po tym.

I po resecie ustaw wszystko ręcznie od nowa w APNach.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Orange VPN, problem z IPv4

Wątek ciekawy ale nie dotyczy smartphone. Ustawienia wydaje mi się że mam dobre. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Orange VPN, problem z IPv4

Pomysł był ciekawy, bo tego jeszcze nie próbowałem, ale niestety bez zmian. Dzisiaj użyje innego telefonu. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Orange VPN, problem z IPv4

Sprawdziłem na innym telefonie i niestety działa... Pytanie tylko czy to telefon czy wersja Androida. Czy ktoś z tą wersję 52.1.A.3.92 używa Orange VPN?