Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Pakiet Love internet + telefon

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange Pakiet Love internet + telefon

Cześć

Biorę internet domowy 10mb/s i do tego chce wziąć Iphone 11. Pan przez infolinie wszystko mega mi przedstawił ale jak tak sobie podliczyłem to coś mi nie pasuje. Łączy miesięczny rachunek to około ~230 zł (internet + telefon z kartą). Podobno wchodzi to na pakiet Orange Love. Za telefon nie muszę nic płacić (oprócz aktywacji). Internet tam około 80 zł a reszta telefon, co i tak w przeliczeniu daje, że za ten telefon zapłacę prawie tyle co on kosztuje (Gdzie wydaje mi się to dziwne, bo firma musi na czymś zarabiać) już razem z numerem i pakietem na numer etc. Orientuje się ktoś jak to dokładnie wygląda ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Pakiet Love internet + telefon

Dokładnie to nie wiem bo Orange dosyć dziwnie realizuje odstąpienie przy Orange Love z zakupem urządzenia. Zgodnie z prawem telekomunikacyjnym przy usłudze stacjonarnej w pakiecie z zakupem urządzenia teoretycznie odstąpienia nie ma. Orange na dziś jednak bierze wyżej ustawę o prawach konsumenta.

Dotyczy tylko to sytuacja kiedy umowa zawierana jest zdalnie lub poza salonem. Wysyłasz telefon i druk odstąpienia. Płacisz aktywację i proporcjonalny abonament.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Pakiet Love internet + telefon

Nie wiem czy to oferta z tv czy bez. I jaka wersja iphona 11.

Bez tv, Orange Love Mini, iPhone 11 64GB
Umowa na 24m
Abonament (internet+komórka) po rabatach 69,99
Utrzymanie łączna 10zł
Rata 133 zł

miesięcznie 212.99  zł
suma rat = 3192 zł (w elektromarketach można mieć taniej niekiedy)

Szczegóły:
cennik urządzeń dla nowych https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/28284/590667fd-d7cd-42d8-a80d-663078cbe286.pdf
cennik Love Mini na miedzi https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/44177/936e9c91-1a7e-4770-b292-d23802edb94b


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange Pakiet Love internet + telefon

@Piotrekk85 
Wybacz, zapomniałem podać szczegóły. Tak, bez TV no i Iphone 11 64GB.
Czyli faktycznie jest to 213zł co miesiąc.

 

Pytanie też, czy jeżeli internet nie będzie działać jak bym chciał, to słyszałem, że jest opcja rezygnacji w ciągu 14 dni. Jak to działa dokładnie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Pakiet Love internet + telefon

Dokładnie to nie wiem bo Orange dosyć dziwnie realizuje odstąpienie przy Orange Love z zakupem urządzenia. Zgodnie z prawem telekomunikacyjnym przy usłudze stacjonarnej w pakiecie z zakupem urządzenia teoretycznie odstąpienia nie ma. Orange na dziś jednak bierze wyżej ustawę o prawach konsumenta.

Dotyczy tylko to sytuacja kiedy umowa zawierana jest zdalnie lub poza salonem. Wysyłasz telefon i druk odstąpienia. Płacisz aktywację i proporcjonalny abonament.