Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Open - jak go odzyskać?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Orange Open - jak go odzyskać?

Witam. Niedawno przedłużyłam umowę, zmieniając stary plan na Komórkowy standardowy za 39.99. Oprócz tego posiadam Orange Free net 24,91(-5zl za zgody). Wcześniej otrzymywalam 10 zł rabatu za łączenie dwóch usług - od podpisania nowej umowy nagle brak rabatu. Czy można go w jakiś sposób włączyć? Wg moich obliczeń powinnam płacić 49.98... A rachunek przyszedł 69.98…! Nie dość że brak rabatu, to z rachunku wynika że za Free Net zapłacę 29.99... Jak to możliwe jeśli wart jest 19.99?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Orange Open - jak go odzyskać?

A może dostałeś 10 zł extra rabatu za posiadanie dwóch usług? albo on był na ileś miesięcy? To już na BOK wyjaśnisz takie rzeczy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Orange Open - jak go odzyskać?

Przy takich dwóch usługach nie ma możliwości otrzymania rabatu. W jaki sposób przedłużyłeś umowę?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Orange Open - jak go odzyskać?

Echh... Szkoda że o tym nie wiedziałam! Niedosc, że musiałam wziąć droższy abonament (a w nim to samo, co miałam wcześniej!) to jeszcze zostałam pozbawiona rabatu! 20 zł wiecej za to samo! Tak Orange dba o stałych klientów (już 10 lat u Was jestem i takich cudów nie było...)

 

Umowa przedłużona w salonie. I skąd te 29.90 za net wart mniej?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Orange Open - jak go odzyskać?

A opłacasz rachunki w terminie? Nadal masz e-fakture? Jeśli tak, to sprawdź szczegóły faktury w pdf, który można pobrać z mój Orange. Niestety tu nikt nie ma wglądu w Twoje konto klienta, więc jak masz więcej pytań skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Orange Open - jak go odzyskać?

ZAWSZE opłacam rachunki w terminie. I nadal mam e fakturę, Abonament komórkowy jest dobrze naliczony, tylko Free Net coś zdurniał na faktururze... a nic w nim nie zmieniałam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Orange Open - jak go odzyskać?

A możesz zrobić zdjęcie tego fragmentu faktury (zasłaniając numer usługi czy ew. dane osobowe)? ew. porównać to ze wcześniejszą fakturą?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Orange Open - jak go odzyskać?

Na fakturze napisane jest 'Usługi internetowe - 24,31 netto + podatek 23% 5,59...czyli razem 29,90  😄 Miesiąc temu zapłaciłam za Free neta 19,90 ...a dwa miesiące temu (i wcześniej) 9,90 dzięki rabatowi za łączenie usług... niezły interes zrobiłam przedłużając umowę...z 39,98 na 69,98... Pomyłka 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Orange Open - jak go odzyskać?

A może dostałeś 10 zł extra rabatu za posiadanie dwóch usług? albo on był na ileś miesięcy? To już na BOK wyjaśnisz takie rzeczy.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10889
  • 150

Orange Open - jak go odzyskać?

@Asiam

jeśli uważasz, że któraś z podpowiedzi była pomocna, przydatna - to zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.