Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Rozmawiałem dziś z 4 konsultantami Orange i jest remis 2:2. Mam usługę stacjonarną i abonament wspólny. Jedni twierdzą że nie uzyskam rabatu orange open extra po dobraniu nowej oferty smart plan lte dodatkowy a inni twierdzą że otrzymam. Jedni twierdzą że smart plan lte dodatkowy jest gratisowy i jest składową abonamentu wspólnego i rabat mi się nie należy a inni twierdzą że rabat się należy bo to nowa umowa i nowy numer. Czy te regulaminy nie magą być pisane prościej i jaśniej?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

To zrób rozpiskę co masz.
na przykład:
1) telefon domowy - plan na każdzy dzień
2) funpack
3) internet mobilny Lte Free Net 24,99
4) komórka Smart Plan Lte 65,98 (po rabatach 34,99)

I ew. co chcesz dokupić.
Oczywiście nie podawaj numerów i danych osobowych.

Jeśli chodzi o sam numer Smart Plan LTE Dodatkowy - jest to ujętę w dokumentacji oferty Smart Plan LTE Wspólny - zerknij chociażby tu
http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2001737/4099557395.pdf

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Mam:

1. Internet LTE dla domu - usługa stacjonarna

2. Smart Plan LTE Główny - usługa mobilna

3. Smart Plan LTE Dodatkowy - usługa mobilna

 

Planuję dokupić:

1. Smart Plan LTE Dodatkowy

 

Obecnie nie mam rabatu Orange Open Extra. Czy dokupienie oferty jak wyżej skutkuje uruchomieniem tego rabatu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Wg regulaminu co dałem wcześniej plany dodatkowe nie są liczone do rabatów, więc niestety nie.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Pisałem pismo w tej sprawie. Miałem dziś telefon od kogoś z Orange. Podobno ten plan dodatkowy także uruchomi rabat orange open extra. Coraz mniej mi się podoba w Orange. Co konsultant to inna opinia. Dziś rozmawiałem z 4 konsultantami ma infolinii i każdy mówi co innego. Naprowadzali promocji i rabatów a sami nie wiedzą jak z tego korzystać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Przepraszam, wszedłem ponownie na forum i źle Ci chyba napisałem.
Za numer dodatkowy nie będzie rabatu Orange Open Extra, będzie za numer główny.
Ale dokupienie oferty spowoduje przeliczenie rabatów, jeśli obecnie go nie masz.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Wyjątkowo niekorzystny układ dla Orange. Zakup darmowego numeru spowoduje spadek przychodu z kontraktu o 50 %.

 

Przy okazji ciekawe pytanie trochę w temacie:  co sie dzieje z numerami dodatkowymi  po rozwiązaniu umowy Planu Wspólnego głównego  jeśli umowy na Dodatkowy trwają dłużej ? Podobno same nie mogą funkcjonować bo korzystają z zasobów numeru głównego,.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Mogą funkcjonować. Kosztują 40 zł miesięcznie.
Bez minut i braku wielu usług dodatkowych.

Sytuacja co piszesz często się zdarzy, jeśli lojalka na numer główny rozjeżdża się z dodatkowym - jeśli ktoś przedłuży umowę w innej ofercie niż wspólna lub zrezygnuje z numeru głównego.

Zawsze na numerze dodatkowym zawczasu można zmienić plan. Ale taki z opłatą min 40zł.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Piszesz że można zmienić plan ... a więc nie jest to umowa na okres zastrzeżony i można ją rozwiązać z miesięcznym wypowiedzeniem ? 

 

Mnie konsultant na czacie napisał, że umowa na dodatkowy trwa tyle ile umowa głównego.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Nie jest tak. To są dwie różne niezależne umowy. Umowę na abonament dodatkowy z tego co się orientuję można zawrzeć za 12, 20, 24 miesiące.