Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Mam takie pytanie. Posiadam internet LTE dla domu i abonament wspólny. Oba abonamenty podpisane jeszcze przed wprowadzeniem Orange Open Extra. Czy to oznacza że ta promocja mnie nie obowiązuje? Mam rabat 20% na abonament wspólny. Czy jeśli wyłączę ten rabat to dostanę 50% w ramach promocji open orange extra na abonament wspólny? I ostatnie pytanie jeśli teraz przeniosę kolejny numer na abonament smart plan lte dodatkowy to moze wtedy aktywuję orange open extra? Będzie to kolejna umowa juz w trakcie obowiazywania tej zniżki orange open extra. 

Dziękuję

Tomek

21 ODPOW. 21
Anonim

Nie dotyczy

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Myślę że rabat powinien Ci się należeć bez żadnych problemów. Tutaj masz dokładny opis co i jak: https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://biuroprasowe.orange.pl/biuroprasowe/pr/28...

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Dzięki za info. Dzwoniłem dziś 3 razy na infolinię i każda osoba mówi inaczej. Nie wiem czy rabat 50% mi się należy jak umowy były podpisane jeszcze wtedy kiedy nie było jeszcze Orange Open Extra?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Moim zdaniem też powinieneś otrzymać rabat bez zadnego problemu z tego co piszesz tak wynika.Jeśli jest jakiś problem z tym po prostu zrób zgłoszenie przez Mój Orange lub napisz na czacie.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Konsultanci też wprowadzają w błąd, zależy na kogo się trafi. Czy nie jest tak że Orange Open Extra aktuwuje się tylko poprzez podpisanie umowy lub jej przedłużenie? Posiadam usługi stacjonarne i mobilne ale umowy były podpisane gdy orange open extra jeszcze nie było.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Powiem Ci tak najlepiej zrób zgłoszenie w tej sprawie jeśli coś się nie zgadza to przyjrzą się temu dokładnie i wtedy dostanie ostateczną i prawidłową odpowiedź na swoje pytanie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Rabat Open Extra dostaniesz dopiero wtedy jak podpiszesz kolejny aneks do umowy komórkowej lub zmienisz w jakikolwiek sposób umowę stacjonarną. Regulamin Open Extra:

 

2. Rabatu Orange Open Extra udzielamy tym z Państwa, którzy spełniają poniższe warunki:

 

a) korzystają z usług świadczonych w naszej sieci stacjonarnej i minimum jednej spośród opisanych w pkt 7 usług świadczonych w naszej sieci mobilnej na warunkach umowy zawartej na Okres zastrzeżony co najmniej 24 miesięcy i dokonają jakiejkolwiek zmiany umowy dotyczącej usług świadczonych w sieci stacjonarnej lub podpiszą na Okres zastrzeżony co najmniej 24 miesięcy aneks do umowy dotyczącej jednej z usług opisanych w pkt 7 lub

 

Może aneks do umowy internetu domowego lub migracja do wyższego abonamentu ?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

A dokupienienie kolejnego nowego abonamentu? Czy kolejny abonament spowoduje że wszystkie moje poprzednie umowy zaczną się liczyć do orange open extra?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Aby wejść w nowe promocje musi zaistnieć jakiś wyzwalacz:
1) przedłużenia umowy na ofertę mobilną
2) zakupienie nowej oferty mobilne
3) cesja po stronie mobile lub stacjonarnej
4) zakupienie nowej usługi stacjonarnej
5) przedłużenie (aneksem, telefoniczne bez aneksu, czy automatyczne) za usługę stacjonarną
6) odwieszenie lub zawieszenie telefonu stacjonarnego w linii analogowej

Wtedy uruchamiany jest mechanizm, który przepycha rabat do nowej wersji

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange Open Extra - Kiedy Otrzymam ?

Dziękuję. To jest konkretna odpowiedź 🙂

 

Jeszcze taka mała uwaga. Czy jeśli zawrę nową umowę na usługi mobilne to rabat Orange Open Extra naliczy mi się na abonamencie najwyższym jaki w tej chwili posiadam czyli na Abonamencie Wspólnym? Mimo iż umowa na abonament wspólny była zawierana kiedy jeszcze nie istaniał Orange Open Extra?

Dzięki.