Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - oferta konwergenta

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - oferta konwergenta

Post wydzielony z tematu "Orange Love" - moderator Wojciech.

 

@Wojciech , sorki, ale dlaczego chcesz "zamieść pod dywan" ofertę OL 3/17, którą posiadam i dlaczego jest inna (jak twierdzisz), niż wcześniejsze umowy konwergentne? Z czego to masz zrzut?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Orange Love - oferta konwergenta

A na fakturze w załączniku masz rabat Orange Open naliczony w oddzielnej sekcji rabaty ?
Czy masz Plan komórkowy 49.99 - 5 zł z efakturę i - 5 zł za zgodę marketingową - 20 zł ?
Do umowy regulamin Orange Open II jest dołączany ponieważ niektórzy mają Love i Smart Plany LTE i te dwie oferty się nie wykluczają - ale tylko z Smart PLan LTE bądź wcześniejszymi. Nigdy rabat Orange Open II nie będzie się łączył z Planem komórkowym.
PS
Swoją drogą nie lepiej wrzucić stacjonarny analogowy do Voio ? Będzie taniej (chyba że jest niezbędny z innych względów).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Orange Love - oferta konwergenta

@Anonim, chodziło tylko o to, żeby nie robić zamętu, gdyż tamten wątek dotyczy innego tematu. Dlatego trzeba było utworzyć nowy 🙂 Zrzut mam z numeru testowego.

Wcześniejsza oferta konwergentna składała się z rabatów Orange Open. Na każdą z usług podpisywało się osobną umowę. W Orange Love jest jedna umowa i jedna faktura na wszystko.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - oferta konwergenta


@Wojciechnapisał(-a)

@Anonim, chodziło tylko o to, żeby nie robić zamętu, gdyż tamten wątek dotyczy innego tematu. Dlatego trzeba było utworzyć nowy 🙂 Zrzut mam z numeru testowego.

Wcześniejsza oferta konwergentna składała się z rabatów Orange Open. Na każdą z usług podpisywało się osobną umowę. W Orange Love jest jedna umowa i jedna faktura na wszystko.


@Wojciech , ja podpisywałem jedną umowę i mam jedną fakturę, więc to nie jest tak, jak mówisz.

A ten zrzut nie odzwierciedla mojego, dopiero co od nowa zarejestrowanego NMO. Ok, że utworzyłeś nowy temat. Sądzę, że w tamtym okresie (2017r) nie byłem klientem do testowania, więc temat wymaga wyjaśnień, skoro już go wyodrębniłeś.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Orange Love - oferta konwergenta


@Wojciech , ja podpisywałem jedną umowę i mam jedną fakturę, więc to nie jest tak, jak mówisz.


To właśnie wyżej napisałem. Na starsze oferty konwergentne, sprzed 2017 roku był rabat Orange Open i na każdą usługę osobna umowa. Ty masz Orange Love, czyli jedna umowa i jedna fakturka. Mój zrzut przedstawiał Orange Love z czterema usługami: internet, telewizja, VOIP i komórka.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - oferta konwergenta

@Wojciech , dopowiedziałeś, a nie powiedziałeś. Przed 2017 miałem FunPacka, ale Orange Open jest nadal (20zł). Jak chyba zauważyłeś, ja mam 3/17. Tak więc optyka postrzegania jest zmienna, bowiem z FP zostało z umowy sprytne zagranie na stacjonarny, co uświadomił mi dopiero @Piotrekk85  po ponownym luknięciu w starą umowę, a także zamiana planu z jednej komórki na plan z OL i zostawienie tylko daty zakończenia umowy (tak, jak w stacjonarnym). Więc nie jestem jedynym, który "wskoczył" w OL w takim kształcie (z zaszłościami), który przedstawiasz na testowym zrzucie.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Orange Love - oferta konwergenta

Jaka masz nazwę planu taryfowego na komórce, na której otrzymujesz rabat 20zł?

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - oferta konwergenta

@Wojciech , to jest Plan Komórkowy, a rabat wynika jeszcze z umowy na wcześniejszy Plan Smart Halo II. Nie myl go czasami z posiadaniem dwóch planów na komórkach, z których jeden jest przynależny do OL i z tej racji przysługuje także rabat taki sam. Nie ma dwóch rabatów, jak by kto myślał. Stąd być może ta konstrukcja prawna jest Ci dziwna, tak?


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Orange Love - oferta konwergenta

Jak posiadasz Plan Komórkowy to otrzymałeś rabat za łącznie usług, a nie rabat Orange Open. Jak posiadasz Orange Love, to on też przysługuje na drugi numer. Nie trzeba mieć dwóch numerów w ofercie Plan Komórkowy. Tak więc masz nowszą promocję i przez to jedną fakturę.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - oferta konwergenta

@Wojciech  tak , promocja Internet/TV/Tel.domowy/Tel.komórkowy 3/17 na nowych zasadach. Ja mam w umowie tak, jak poniżej.
Zasady przyznawania rabatu Orange Open II-obowiązują od 21 listopada 2016r.
Spełniając poniższe (tabela) warunki i korzystając z usług jako Konsumenci mogą Państwo otrzymać rabat Orange Open II (zwany dalej Rabatem Open) na opłaty abonamentowe za usługi, które świadczymy w naszej sieci mobilnej....i dalej:
Wysokość Rabatu Open zależy od liczby i rodzaju usług, z których Państwo korzystają. Jeśli mamy zawartą umowę na świadczenie pakietu usług, każdą z usług wchodzącą w skład pakietu traktujemy jako pojedynczą usługę do obliczenia wysokości Rabatu Open...i dalej w tabeli:
-Liczba usług stacjonarnych - 1 i liczba usług mobilnych -2 kwota rabatu wynosi 20 zł...w drugiej tabeli:
-Liczba usług mobilnych -2 kwota rabatu wynosi 10 zł i dopiero posiadanie trzech usług mobilnych to rabat wynosi 20 zł
A ponieważ jest napisane pomiędzy tabelami, że: "Rabatu Open za usługi w sieci mobilnej i stacjonarnej udzielamy tylko na jednym Koncie abonenckim", więc ja korzystam z pierwszej tabeli. Tak stanowi moja umowa promocyjna OL na udzielanie tego rabatu od drugiego cyklu.
Natomiast widziałem w nowszej ofercie OL, że jak w jej ramach posiada się dwa Plany Komórkowe, to rabat jest liczony na jedną tylko i właśnie w kwocie 20zł.

Jest różnica w zapisie? Kwota ta sama.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Orange Love - oferta konwergenta

Jeśli masz Love czyli Internet/TV/Voip/komórka + kolejny numer w Planie komórkowym masz rabat za łączenie usług.
Jeśli masz Love czyli Internet/TV/Voip/komórka + kolejny numer w Smart Plan LTE masz rabat Orange Open II.

Jeśli masz 3P Internet/TV/Voip + telefon komórkowy w Smat Plan LTE masz rabat Orange Open II.

Edit

Jeśli jeszcze masz 3P Internet/TV/Voip + telefon komórkowy w Planie komórkowym nie masz rabatu.

Ale jeśli masz :-))

3P Internet/TV/Voip +analogowy telefon stacjonarny +  telefon komórkowy w Planie komórkowym masz rabat za łączenie usług z tytułu posiadania analogowego telefonu stacjonarnego.