Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Amplituner Yamahy + TIDAL, znany problem z LTE Orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Amplituner Yamahy + TIDAL, znany problem z LTE Orange

Witam, posiadam amplituner Yamahy RN803-d, używając aplikacji Musiccast od Yamahy występują częste przerwy w odtwarzaniu, problem jest znany i opisywany tutaj:

https://forum.audio.com.pl/topic/49983-tidal-nie-dzia%C5%82a-help/page/6/

Dodam, że ta konfiguracja działa poprawnie u innych dostawców internetu.

Czy mogę liczyć na rozwiązanie mojego problemu?

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Amplituner Yamahy + TIDAL, znany problem z LTE Orange

Masz modem LTE @mmor ? To może zrzut z konfiguracji internetu daj, tak poza tym jak w nim masz ustawione IPV6 to na IPV4 zmień, może Yamaha zagra, Tak z drugiej strony dynamiczny VPN powinien też wystarczyć, statyczny trochę za drogi, by z powodu muzyki tyle dopłacać.

Anonim

Nie dotyczy

Amplituner Yamahy + TIDAL, znany problem z LTE Orange

Może jeszcze pokrewny temat > Klik, jak masz w ustawieniach internetu IPV6, to zmiana na IPV4 powinna pomóc, ale na 100% nie gwarantuję, bo na Yamaha nie testowałem.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Amplituner Yamahy + TIDAL, znany problem z LTE Orange

Mam Huawei B315 z Orange, beż możliwości konfiguracji protokołu IP.

Co więcej w ustawieniach profilu mój Orange nie mam możliwości zakupu VPN APN, tylko jakieś śmieszne pakiety internetowe są do wyboru podczas gdy co miesiąc mam do wykorzystania 1060 GB.

Druga kwestia w profilu internetu biurowego w opcji wyboru strefy mam prawidłowe współrzędne geograficzne, natomiast WSN jest ustawione na Częstochowę (nie wiem co to), mogę zmienić na miasto w którym mieszkam?

Trzecia rzecz to błędna informacja o ilości wykorzystanych danych w "mój Orange": "Łącznie wykorzystałeś/aś 3,32 GB. Pozostało 860,01 GB w aktualnym pakiecie.", czyli wykorzystałem 200 GB, prawidłowe dane pojawiają się dopiero na fakturze.

Anonim

Nie dotyczy

Amplituner Yamahy + TIDAL, znany problem z LTE Orange