Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - oferta konwergenta

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - oferta konwergenta

@Arti_Kn_Pl , nie jest u mnie tak, jak piszesz. Nie ma tam żadnego P i ja opieram się na umowie, której Ty nie widzisz, a ja ją mam. Przeanalizuj Rabat Open zerżnięty z umowy, który u mnie nie łączy się też nawet z Extra. Tabele, które Ty może masz, albo czytasz z obecnie obowiązującego regulaminu, odbiegają nieco w sformułowaniach.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10919
  • 64

Orange Love - oferta konwergenta

Cóż... Nie rozwikłamy tego bez dostępu do numeru. Zostajemy w impasie. Na ten moment zgodziłbym się z Arti_Kn_Pl.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5472
  • 184

Orange Love - oferta konwergenta

Czyli masz ofertę Orange Love Internet/TV/Tel.domowy/Tel.komórkowy 3/17 oraz dodatkowo co ? Plan komórkowy czy Smart Plan LTE ?

Regulamin oferty
https://fs.siteor.com/gsmonline/article_attachments/attachments/156257/original/4108516985.pdf?15036...
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - oferta konwergenta

@Arti_Kn_Pl , wyjaśniam, opierając się na tym, co mam zapisane w regulaminie mojej promocji. Miałem FunPacka w Superpromocji, która została w trakcie rozmowy telefonicznej uzgodniona, przekształcona i   zawarta w trakcie jej trwania, na kolejną promocję 3/17. Zauważ, że niektóre warunki promocji bywają różne. Może być APU, może być na określony, lub nieokreślony czas, oraz inne dla salonu, a inne na odległość. Miałem wówczas jedną komórkę w Smart Plan Halo II w zestawie FunPacka na czas określony z przedłużaniem na 6 m-cy. W momencie zawarcia nowej umowy, także w promocji, tamta umowa została zastąpiona nową, co nie oznaczało pozbawienia Orange Open. Powtarzam: została włączona w drugim cyklu w formie, którą Wam zerżnąłem z umowy OL. Do pakietu OL dokupiłem smartfona, natomiast dotychczasowy numer komórki przekształcono w Plan Komórkowy. Przedtem płaciłem za abonament 9,99 i 180 minut na wszystko, które dobiły do 240 minut. Obecnie jest w tym planie nolimit i abo 19,99. Za łącze neo nic nie płacę i VoIP został z FP. Co chcecie jeszcze wiedzieć, żeby zrozumieć warunki mojej promocji? Niby jest OL i jedna faktura na wszystko, nawet na współdzielone, ale dwie umowy z zaszłości (tel. stacjonarny i pierwsza komórka) mają swoje umocowania zapisowe na inne terminy zakończenia ich poprzednich umów. To mi "wisi" na moim koncie i w specyfice Neostrady od samego jej początku.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5472
  • 184

Orange Love - oferta konwergenta

Wybacz ale ja nadal nie kumam ilości twoich usług,😁.
1. Telefon analogowy stacjonarny jest?
2. Internet/TV/VOIP/komórka w Love jest?
3. Drugi telefon komórkowy w Planie komórkowym jest?
Czyli łącznie 6 sztuk?
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - oferta konwergenta

@Arti_Kn_Pl , wszystkie wymieniłeś, ale zważ, iż opierasz się wyłącznie na regulaminie tejże promocji. Do tej umowy dołączone są wszystkie pozostałe dokumenty, w tym Zasady przyznawania rabatu Orange Open II, której to tabelek nie widzisz, a także tego, co jest na koncie NMO i co jest ujęte w kartotece usług. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5472
  • 184

Orange Love - oferta konwergenta

A na fakturze w załączniku masz rabat Orange Open naliczony w oddzielnej sekcji rabaty ?
Czy masz Plan komórkowy 49.99 - 5 zł z efakturę i - 5 zł za zgodę marketingową - 20 zł ?
Do umowy regulamin Orange Open II jest dołączany ponieważ niektórzy mają Love i Smart Plany LTE i te dwie oferty się nie wykluczają - ale tylko z Smart PLan LTE bądź wcześniejszymi. Nigdy rabat Orange Open II nie będzie się łączył z Planem komórkowym.
PS
Swoją drogą nie lepiej wrzucić stacjonarny analogowy do Voio ? Będzie taniej (chyba że jest niezbędny z innych względów).
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - oferta konwergenta

No faktycznie @Arti_Kn_Pl , masz rację Emotikon: Szczęśliwy A wiesz co mnie zmyliło? Bo miałem wcześniej (dawniej) ten z LTE i tak mi pokazywało w starym MO (2017/2018), a potem chyba prostowali i na dodatek pokombinowali z dodatkową opłatą. Czyli dopłacam w sumie do interesu, ale to się skończy. Nie chce mi się szukać po wcześniejszych fakturach, a tę dopiero co z maila pobrałem. Stacjonarny mam dla żony, bo nie chce się za chiny ludowe zaprzyjaźnić z komórką. Kobiety nie należy próbować zrozumieć, tylko je po prostu kochać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

rabaty.PNG