Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - koniec umowy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Love - koniec umowy

Moja mam jest w Orange Love. Pod koniec czerwca kończy się jej umowa. Wiemy, że jeśli nie będzie chciała kontynuować Orange Love to straci wszystko - łącznie z numerem telefonu, który ma od lat. Jest to kompletny absurd i zwykły szantaż klienta - "albo zostajesz w Orange Love albo tracisz numer". Tak, wiem, że jest to zapisane w umowie, ale czytając tę umowę podczas podpisywania w życiu by do mnie nie dotarło, że podpisuję cyrograf, że operator mógł wymyślić coś tak bezsensownego. Mama rozważa przejście do konkurencji, która nie ma tak irracjonalnych umów. Zostanie w Orange tylko w jednym przypadku - jeśli można zrobić migrację numeru z Orange Love do Orange na kartę po zakończeniu umowy. Czy jest taka możliwość? Zasięgamy opinii poza salonem, bo w salonie podczas podpisywania umowy mama została wręcz okłamana w jednej w kwestii (było to przy mnie także wiem o czym mówię) także nie ufamy tamtejszym konsultantom.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - koniec umowy

Jest to możliwe, ale nie jest to standardowe zlecenie.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Love - koniec umowy

Od około miesiąca można przedłyżyć na sam telefon mobilny.

 

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Abonament/page/9/thread-id/15329


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Love - koniec umowy

Dzięki! Ale widzę, że można jedynie rozpakietować i mieć ten sam nr ale w abonamencie.. Migracja na kartę chyba dalej niemożliwa..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - koniec umowy

Na Twitterze parę razy rzecznik Orange pisał że w wyjątkowych sytuacjach jest to możliwe w trybie reklamacyjnym. Tylko na patrząc z boku reklamacje są po to gdy operatora coś nawali. A szczerze to do połowy ubiegłego roku jakoś nie było problemów, może też i było mniej klientów z taką potrzebą, a później zaczęto robić schody.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - koniec umowy

Nie każdy "siedzi" na Twitterze, a skoro klient szuka porady akurat tutaj, bo konsultant "na żywca" kłamał w salonie, więc fajnie by było, gdyby zawsze i w każdym przypadku tak, znaczyło tak, lub tak...ale, zaś zdecydowane nie, kończyło temat. @Piotrekk85 , trzymaj rękę na pulsie (w razie draki), bo ja też korzystam z Twoich ćwierkanych wieści Emotikon: Szczęśliwy