Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - kiedy umowa będzie gotowa?

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Orange Love - kiedy umowa będzie gotowa?

Obecnie posiadam:

A - numer na abonament w Smart Planie LTE,

B - numer na kartę,

C - Neostradę.

 

W środę wieczorem uzgodniłem telefonicznie z konsultantem  połączenie wszystkich tych usług w Orange Love (numer B miałby przejść na abonament) i dobranie telefonu na raty.

 

W piątek kurier przyniósł jedynie przedłużenie umowy na numer A (przejście ze Smart Planu do Pakietu Standardowego) - o pozostałych usługach, w tym o całym Love, ani widu, ani słychu, podobnie jak o nowym telefonie. Miałem dostać umowę do przyklepania na maila - też jeszcze nic nie przyszło oprócz "regulaminów przyznawania rabatów bla bla bla".

 

Jak wygląda proces łączenia usług w jedną umowę? Ile maksymalnie mogę poczekać? A może już te dwa dni zwłoki oznaczają, że powinienem zadzwonić raz jeszcze?

 

+ skoro umowa ma być jedna na TRZY usługi, to dlaczego umowę o przedłużenie JEDNEJ z nich dostałem oddzielnie, i to przed innymi?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - kiedy umowa będzie gotowa?

To zależy od doradcy. Widocznie rozbił to na etapy. Wg mnie trzeba poczekać. Teraz zadzwonisz ktoś inny wprowadzi kolejne zamówienie i będą dwa na to samo. Ew może cennik się zmienił lub brakuje telefonu. To idealnej rady nie ma. Umowy dostarczane są do 5 dni roboczych.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - kiedy umowa będzie gotowa?

To zależy od doradcy. Widocznie rozbił to na etapy. Wg mnie trzeba poczekać. Teraz zadzwonisz ktoś inny wprowadzi kolejne zamówienie i będą dwa na to samo. Ew może cennik się zmienił lub brakuje telefonu. To idealnej rady nie ma. Umowy dostarczane są do 5 dni roboczych.