Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - dokupienie jednorazowego pakietu danych do numeru komórkowego


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Orange Love - dokupienie jednorazowego pakietu danych do numeru komórkowego

Skończył mi się pakiet danych w telefonie. Ktoś podpowie, jak można dokupić jakiś pakiet danych, np. 10GB, i ile to kosztuje ?

Po zalogowaniu do "Mój Orange" w przeglądarce mam pomarańczowy przycisk "Dokup pakiet", i wydaje mi się, że kiedyś ten przycisk prowadził do ofert dokupienia jednorazowego pakietu danych, ale teraz prowadzi do oferty na dokupienie dodatkowej usługi, dodatkowego numeru etc.

 

Wydaje mi się, że można było ten dodatkowy pakiet aktywować również przez SMS, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak to zrobić.

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12952
  • 53212
  • 617

Orange Love - dokupienie jednorazowego pakietu danych do numeru komórkowego

@dantheo Znalazłem takie info:

"Klienci Planów Mobilnych i Orange Love będą mogli skorzystać z dodatkowego pakietu 10 GB za 15 zł.
Usługę można włączyć wysyłając SMS o treści AKT 10 GB pod numer 80147"

Zerknij też czasem do apki MO i w serduszku (oferta prezentów środowych) można czasem otrzymać darmowe GB


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Orange Love - dokupienie jednorazowego pakietu danych do numeru komórkowego

@dantheo 

W apce MO jest osobny przycisk na dodawanie GB do telefonu komórkowego z zestawu Love.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - dokupienie jednorazowego pakietu danych do numeru komórkowego

Jak tam nie ma Pakiety i usługi - Numer komórkowy - pakiety jednorazowe. 

 

Jeżeli chodzi o włączenie kodem SMS jest jeszcze AKT 5 GB za 10 zł lub AKT to 1 GB za 3 zł. 

 

Albo najpierw właśnie warto w prezenty spojrzeć.

 

Jeszcze tylko nadmiernie, że wszystkie dobrane GB są ważne do końca okresu rozliczeniowego, więc jak wybieramy te płatne warto na to zwrócić uwagę.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 48
  • 0

Orange Love - dokupienie jednorazowego pakietu danych do numeru komórkowego


@agat13napisał(-a)

Zerknij też czasem do apki MO i w serduszku (oferta prezentów środowych) można czasem otrzymać darmowe GB


Dziękuję! Ten post pojawia się wysoko w google i dzięki niemu zaoszczędziłem kilka zł 🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3693
  • 19

Orange Love - dokupienie jednorazowego pakietu danych do numeru komórkowego

Jak nie ma dodatkowych prezentów a ktoś potrzebuje więcej GB to najbardziej ekonomiczną opcja jest pakiet 30 GB za 20 zł (dostępny wyłącznie w Mój Orange).. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 134
  • 622
  • 14

Orange Love - dokupienie jednorazowego pakietu danych do numeru komórkowego

@dantheo Pytałeś o 10GB, jak podano wcześniej, jednorazowy pakiet to 15 zł, ale jest też wersja cykliczna przy OL za 10. Jesli potrzebujesz więcej i co miesiąc, możesz też wybrać internet optymalny 19,99 zł za 50GB. W wersji z samą kartą mozna nadal wypowiedziec w dowolnej chwili, a wybór karty e-sim umożliwi aktywację bez żadnych wysyłek.