Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love dla firm + Samsung S8


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Love dla firm + Samsung S8

czy ktoś może mi pomóc w jaki sposob mogę zamówić telefon Samsung S8 w ofercie Orange Love dla Firm?

 

na stronie http://www.lovedlafirm.pl przy wyborze telefonów w tej ofercie nie ma Samsunga S8

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love dla firm + Samsung S8

@netonet, być może to tak ma być, nie znamy zasad, polityki sklepu Orange jakie telefony są do jakich planów/abonamentów. Na Twoim miejscu spróbowałbym złożyć zamówienie przez telefon, dzwoniąc na infolinię 801 234 567  albo 510-700-700


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Love dla firm + Samsung S8

telefoniczne centrum pomocy odysła mnie na strone www, bo ten telefon tylko przez Internet można zamówić

 

tutaj są szczegóły oferty która mnie interesuje

http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004954512,article.html

 

"Możesz dokupić Samsung Galaxy S8 z pakietem usług Orange Love
na start za 0 zł Rata za urządzenie 98,75 zł + VAT"

 

po kliknięciu Wybierz przenosi mnie do formularza gdzie nie ma dostępnego tego telefonu

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love dla firm + Samsung S8

Na chwilę z tego co widzę jest dostępny tyko dla klientów indywidualnych, ale.....zadzwoń do działu sprzedaży i może.......uda Ci się dostać tą słuchawkę w Twojej opcji dla firm.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love dla firm + Samsung S8

@netonet, a czytałeś to?

Oferta Orange dla firm luty-kwiecień 2017
W PDF-ie http://www.orange.pl/binaries/o/map/najlepsze_okazje/katalog_zima_2017/Katalog_zima_b2b.pdf na samym końcu znalazłem to:
Noty prawne – oferta Orange dla Firm
Wszystkie ceny podane w katalogu obowiązują dla umowy na 24 miesiące, chyba że wskazano inaczej, są cenami netto i zostaną powiększone o należny podatek od towarów i usług vat zgodnie z obowiązującymi przepisami. „Sieć numer 1” odnosi się do liczby kart SIM wynikającej z opublikowanych przez operatorów informacji wg stanu na koniec III kwartału 2016 r. Smartfony dostępne do wyczerpania zapasów. O dostępność smartfonów zapytaj sprzedawcę. Podane ceny są zgodne z cennikiem obowiązującym na dzień 10.02.2017 r. Więcej na www.orange.pl/dlafirm, w regulaminie dostępnym u sprzedawcy lub pod numerem 801 234 567 (opłata zgodna z cennikiem).
1. Podana opłata 84,88 zł + vat dotyczy oferty Biz Pack, zwanej także „Orange Love dla Firm”. Podana cena dotyczy oferty z e‑fakturą oraz zgodą marketingową, za korzystanie z których udzielony jest rabat w wysokości 2 × 5 zł + vat. Wszystkie ceny obowiązują dla umowy na 24 miesiące, są cenami netto i zostaną powiększone o należny podatek od towarów i usług vat zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Podane opłaty miesięczne za sprzęt obowiązują z planem Krajowym przy umowie na 24 miesiące. 3. Podane opłaty miesięczne za smartfony obowiązują z ofertą Biz Pack, zwaną także „Orange Love dla Firm”, przy umowie na 24 miesiące. 4. Podane wartości stanowią oszczędności za cały okres obowiązywania umowy. 5. Podane ceny dotyczą oferty Biz Pack, zwanej także „Orange Love dla Firm”, z e‑fakturą oraz zgodą marketingową, za korzystanie z których udzielony jest rabat w wysokości 2 × 5 zł + vat. Wszystkie ceny obowiązują dla umowy na 24 miesiące, są cenami netto i zostaną powiększone o należny podatek od towarów i usług vat zgodnie z obowiązującymi przepisami.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love dla firm + Samsung S8


netonet napisał(-a):

telefoniczne centrum pomocy odysła mnie na strone www, bo ten telefon tylko przez Internet można zamówić

 

tutaj są szczegóły oferty która mnie interesuje

http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004954512,article.html

 

"Możesz dokupić Samsung Galaxy S8 z pakietem usług Orange Love
na start za 0 zł Rata za urządzenie 98,75 zł + VAT"

 

po kliknięciu Wybierz przenosi mnie do formularza gdzie nie ma dostępnego tego telefonu


 

 

 

 

@netonet  Po wybraniu "na start za 0 zł Możesz dokupić Samsung Galaxy S8 z pakietem usług Orange Love Rata za urządzenie 98,75 zł + VAT" 

także doszedłem do etapu formularza podania danych firmy, faktycznie w proponowanych smartfonach nie ma tego Samsunga, ale przecież "zamówienie" można złożyć bez wskazania żadnego z proponowanych, co ja rozumiem, że nadal jesteśmy w ofercie "przedsprzedaży" - zgodnie z opisem na stronie "startowej" promocji.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Orange Love dla firm + Samsung S8

Telefon Samsung Galaxy S8 i S8+ jest dostępny w przedsprzedaży w ofercie Orange Love dla firm w przypadku przeniesienia numeru od innego operatora, w przypadku przedłużenia umowy i w przypadku nowego numeru za gotówkę.
Widzę, że faktycznie mamy błąd na stronie, gdzie nie podstawia się ten telefon w formularzu kontaktowym. Sprawę zgłosiłem do administratorów. Oficjalna sprzedaż rozpocznie się 28.04 więc jeżeli uzbroisz się w cierpliwość, będziesz mógł zakupić telefon bez żadnych problemów na infolinii 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Love dla firm + Samsung S8

Podłączam się do prośby.
Zależy mi na przedsprzedażowym kupnie telefonu samsung galaxy s8 w love dla firm, ale pomimo zapewnień na stronie, nie mam takiej możliwości.

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love dla firm + Samsung S8

Może już zostały wszystkie wyprzedane?