Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Lepiej się nie chwalić 😉

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

W grudniu już numer ulega kasacji (koniec umowy) i dlatego szukam czegoś nowego.

Ktoś ma 100% pewności, czy te dodatkowe karty sim za 5 zł działają w ofercie Internet Mobilny Optymalny?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

To ta oferta jest lepsza niż sądziłem. Abonament wyjdzie 39,99 zł ale - 20 zł miesięcznie za to, że mam Love. Czyli abonament wyjdzie 19,99 zł. Do tego 5 zł miesięcznie za dodatkową kartę SIM i 10 zł miesięcznie za nielimitowany Internet 5 Mb/s 🙂 Razem 34,99 zł miesięcznie za dwie karty SIM i nielimitowane pobieranie danych do 5 Mb/s. Dla mnie mega.

Tylko jeszcze ostatnie pytanie: kiedyś miałem Internet Domowy LTE. Był tam pakiet dostępny w strefie domowej ale był też pakiet dostępny poza strefą domową. Okazało się, że ten pakiet dostępny poza strefą domową był współdzielony na wszystkie moje telefony komórkowe. Czy tutaj będzie podobnie? Czy jak wezmę Internet Mobilny Optymalny, to te 50 GB będzie współdzielone na wszystkie moje numery komórkowe? Czy te 5 Mb/s bez limitu danych też będzie współdzielone na wszystkie moje numery komórkowe?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Nie wiem też pod jaką nazwą masz dostać nielimitowany internet 5Mb/s działający na usłudze "dodatkowa karta sim" za 5 zł miesięcznie. Poza bugami (które się zdarzają) wg regulaminu na dodatkowej karcie sim powinien działać tylko pakiet GB niezależnie od taryfy.

Pakiety GB z ofert data (internetu mobilnego) są współdzielone na wszystkie numery na wspólnym rachunku.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Znalazłem coś jeszcze:

 

Bez limitu danych do 5 Mb/s - Wyłączenie usługi następuje automatycznie na koniec okresu rozliczeniowego. 

 

Czyli co? Na koniec okresu rozliczeniowego ta opcja się sama wyłączy i będę musiał ją włączać co miesiąc? 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na to pytanie: to bardzo ważne. Nie znam nikogo kto zna odpowiedź 😞 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

A o co pytasz dokładnie? Jeśli nic nie robisz - usługa będzie działać non stop. Jak zlecisz wyłączenie, będzie wyłączone na koniec okresu rozliczeniowego.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

To co oznacza ten zapis w cenniku: "Wyłączenie usługi następuje automatycznie na koniec okresu rozliczeniowego"?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Załóżmy że masz okres od 14 dnia miesiąca do 13 dnia miesiąca następnego. Jeśli nic nie robisz, usługa cały czas działa. Jeśli zlecisz wyłącznie np. 15 dnia miesiąca - zostanie wyłączona z końcem 13 dnia miesiąca kolejnego. Czyli z upływem ostatniego dnia okresu rozliczeniowego.