Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Dzień dobry.

Orange, pomóżta 😞 

Mam numer komórkowy w ofercie "Orange Love Telefon komórkowy". W Orange można wyrobić sobie dodatkowe karty SIM tylko do pakietu danych podpinając je pod numer główny. Regulamin oferty TUTAJ. W salonie powiedziano mi, że to nie obowiązuje w "Orange Love Telefon komórkowy". Czy to prawda? W regulaminie jest napisane: 

Usługa „Dodatkowa karta SIM” (dalej „Usługa” lub „Dodatkowa karta SIM”) to usługa dostępna w Mobilnej Sieci Orange dla Abonentów oferty Internetu mobilnego Orange Free, Orange Free Net, lub Orange FreeNet oraz dla wszystkich Abonentów oferty głosowej Orange (za wyjątkiem ofert MIX, prepaid, Zetafon i Minutofon)

Dla mnie oferta "Orange Love Telefon komórkowy" to oferta głosowa, więc dlaczego nie mogę podpiąć pod ten numer dodatkowych kart SIM tylko do pakietu danych? 


Jeżeli jednak się nie da, bo się nie da, to potrzebuję dwa internety mobilne dla ciotki i wujka. Jedyne co robią to przeglądają strony internetowe i czasami oglądają YouTuba. Wziąłbym 2 x nju Internetowy, ale to wychodzi 58 zł miesięcznie, więc trochę przydrogo. Jest coś lepszego?

Pozdrawiam

24 ODPOW. 24

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32539
  • 37219
  • 1375

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Jaki masz wariant Love? To z tv? Internet po kablu czy mobilny?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2069
  • 5703
  • 192

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Masz Love możesz mieć dwa internety mobilne po 20 zł za każdy i na każdym po 50 GB neta. lub 2x po 9,90 zł po 10 GB neta.
https://www.orange.pl/internet-mobilny?offerType=DATA&loyalty=24&processType=ACTIVATION
Na optymalnym zadziała rabat po 20 zł na każdym za łączenie usług/

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

@Piotrekk85 mam Love: FTTH 300 + TV + Telefon Komórkowy. Do tego mam 3 numery komórkowe na osobnych umowach (plan komórkowy).

@Arti_Kn_Pl a czy mogę wziąć jeden internet mobilny za 20 zł miesięcznie i do niego wyrobić dodatkową kartę SIM? Byłoby 50 GB na dwie karty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32539
  • 37219
  • 1375

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Ta dodatkowa karta sim co pisałeś wg mojej wiedzy jest tylko w wariancie internet mobilny+coś. Więc u Ciebie nie skorzystasz. Czemu? Regulamin jest stary, oferta Love powstała później, więc pewnie nie zaktualizowane.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Myślę, że masz rację. Wielka szkoda, bo w tym numerze Love Telefon komórkowy mam 100 GB miesięcznie za darmo do prędkości 5 Mb/s. Gdybym mógł wyrobić dodatkowe karty SIM, to byłoby idealnie, a tak tego nie wykorzystam 😞 No nic, pozostaje ten Internet mobilny za 20 zł lub nju internetowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32539
  • 37219
  • 1375

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

I tak współdzielony był tylko podstawowy pakiet.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

No właśnie nie. Mam aktualnie numer główny w planie wspólnym. Umowa z 2016 roku. Wygasa w grudniu. Te 100 GB działało na wszystkich kartach SIM, również tych dodatkowych i to przez dwa lata XD


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32539
  • 37219
  • 1375

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Mieszasz różne rodzaje dodatkowych kart. Pakiet poschodkowy (hamulec po wykorzystaniu abonamentu) nie powinien działać na usłudze "dodatkowa karta sim". Ale działa na planie Smart plan lte dodatkowy.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 1
  • 0

Orange Love Telefon komórkowy i dodatkowe karty SIM

Nie powinien ale działa. Na głównej karcie w planie wspólnym mam wyłączone schodki i podpięte trzy karty sim za 5 zł miesięcznie. Na wszystkich działa te 100 GB miesięcznie.