Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love Mini (zamiana numerów)

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 49
  • 247
  • 0

Orange Love Mini (zamiana numerów)

Mam Orange Love (światłowód+komórka) do tego zestawu w zeszłym roku dobrałem kolejną kartę SIM z numerem komórkowym za 30 zł. Zastanawiam się czy przy przedłużeniu umowy mógłbym ten numer z którym zbudowałem pakiet Orange Love przenieść na kartę i zastąpić go tym numerem który potem dobrałem do pakietu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2390
  • 9898
  • 85

Orange Love Mini (zamiana numerów)

Cześć @Ozzy_666 

Przesyłam Ci linka do tematu który jest na forum Nasz Orange na temat zamiana numeru w orange love https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/zamiana-numeru-w-orange-love/td-p/337234

Zerknij do niego

Może coś Ci pomoże

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2390
  • 9898
  • 85

Orange Love Mini (zamiana numerów)

Cześć @Ozzy_666 

Przesyłam Ci linka do tematu który jest na forum Nasz Orange na temat zamiana numeru w orange love https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/zamiana-numeru-w-orange-love/td-p/337234

Zerknij do niego

Może coś Ci pomoże

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5472
  • 184

Orange Love Mini (zamiana numerów)

Tak, już teraz można od niedawna.
Ale.
Love musi być w okresie utrzymaniowym tj. musi być mniej ni z 90 dni do końca umowy. Zlecasz przedłużenie Love z zamianą numerów. Ten z Love pójdzie na kartę. Koszt to 50 zł.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 3732
  • 19

Orange Love Mini (zamiana numerów)

@Arti_Kn_Pl też o tym słyszałam. Oczywiście tylko w salonie. 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 49
  • 247
  • 0

Orange Love Mini (zamiana numerów)

Umowa na Love kończy mi się w listopadzie a na ten numer poza pakietem Love do kwietnia 2024. Oczywiście na początku listopada podjadę do salonu i spróbuję przerzucić ten numer z Love na kartę.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 83
  • 1

Orange Love Mini (zamiana numerów)

Nr ktory chcemy włączyć do OL musi byc w abonamencie ?  (umowa ulega wtedy wczesniejszemu wygaśnięciu ?)  Kończy mi sie umowa za niecałe 3 miesiące na nr dodatkowym do OL (OL mam do 2024 r) i nie wiem co robić. Wydawało mi sie, że muszę przejsc na kartę z nim, zeby można było zrobić zamianę.