Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doliczenie do abonamentu, a zwrot.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Doliczenie do abonamentu, a zwrot.

Witam wczoraj zakupiłam walutę do gry, ale jednak się rozmyśliłam i zrobiłam tego zwrot i zwrot został zatwierdzony, i teraz mam pytanie czy jeżeli zwrot został zrobiony tego samego dnia, to czy i tak doliczy mi się to do faktury za abonament?

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Doliczenie do abonamentu, a zwrot.

@Natalia25 wszystko zależy od cyklu rozliczeniowego i czasu realizacji zwrotu. Może być doliczone do faktury, przy następnej będzie nadpłata, jak zwrot zostanie zaksięgowany.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Doliczenie do abonamentu, a zwrot.

Gdy zrobiłam zwrot to po godzinie tak przyszła mi wiadomość z Orange, że zwrot należności za zakupy został zakończony sukcesem, ale mimo to w aplikacji jak patrzę to wciąż jest kwota nadpłaty 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Doliczenie do abonamentu, a zwrot.

@Natalia25 księgowania w Orange są realizowane w dni robocze, około 2 dni, więc jak zwrot był w weekend, to pewnie około wtorku powinny być dane zaktualizowane. Warto sprawdzać na koncie Mój Orange przez www. W apce często dane są z większym opóźnieniem odświeżane.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Doliczenie do abonamentu, a zwrot.

Tak wczoraj był robiony zwrot, dobrze No najwyżej będę patrzeć czy zostało to zaksięgowane i dziękuję za odpowiedź 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Doliczenie do abonamentu, a zwrot.

@Natalia25 kiedy masz cykl rozliczeniowy? Jeżeli to będzie później niż środa, to nie powinno być doliczenia na fakturze.

Warto też uwzględnić czas przekazania zwrotu do Orange. Jeżeli płatność szła przez BlueMedia, to już jest loteria. Czasami rozliczenia są między operatorem w kilka godzin, czasami nawet tydzień.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

Doliczenie do abonamentu, a zwrot.


@Natalia25napisał(-a)
  • Tak wczoraj był robiony zwrot, dobrze No najwyżej będę patrzeć czy zostało to zaksięgowane i dziękuję za odpowiedź 

W aplikacji Mój Orange pokaże się do 4 Dni po zaksięgowaniu, najszybciej takie operacje są widoczne na portalu www Mój Orange orange.pl/twojekonto/?_ga=2.117156545.69673098.1602835335-392925938.1602835335


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Doliczenie do abonamentu, a zwrot.

Na 99% opłata będzie na najbliższej fakturze, potem na kolejnej rozliczenie. Jeśli zwrot będzie dokonany, opłać saldo do zapłaty widoczne na mój Orange.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Doliczenie do abonamentu, a zwrot.


@Natalia25napisał(-a)

Gdy zrobiłam zwrot to po godzinie tak przyszła mi wiadomość z Orange, że zwrot należności za zakupy został zakończony sukcesem, ale mimo to w aplikacji jak patrzę to wciąż jest kwota nadpłaty 


Aplikacja często pokazuje nieprecyzyjne dane. Obowiązuje Cię faktura i tylko faktura. Jeśli coś z nią będzie nie tak, to reklamuj. Jeśli chcesz precyzyjniejszej rady to odpowiadaj na pytania; tutaj nikt nie ma wglądu w Twoje dane a zgaduj-zgadula nie służy precyzji odpowiedzi.