Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love Internet LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Orange Love Internet LTE

Witam, posiadam pakiet internetu podstawowy w ilości 100gb oraz internet LTE bez limitu 5mb/s lecz lte nie wykorzystuje i tu pojawia się pytanie czy jest możliwość korzystania z tego pakietu lte w trybie H+ lub zamiany na pakiet podstawowy?

Oto screen:

Mój OrangeMój Orange

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange Love Internet LTE

To zależy kiedy zakupiłaś ofertę i pod jaki regulamin promocji podlegasz. Niestety bez dostępu do danych tego tu na Nasz Orange nikt nie sprawdzi. Sugerowałbym kontakt z BOK http://orange.pl/kontakt

 

edit: doczytałem screen, masz Orange Love, tam jest do wykorzystania tylko na LTE, nie ma opcji przełożenia na H+

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love Internet LTE

@dacdyla, a jak klikniesz w Sprawdź dostępne usługi. to co Ci się pokaże? Jeżeli konto działa poprawnie, dostępność usług na Twoim koncie została dopasowana do Twego planu. Także zakładka Oferta, jak i  każda inna zmiana może nieść za sobą zmianę usług ze wszystkimi tego konsekwencjami. O ile jesteś gotowa(y) cokolwiek zmieniać, to zmieniaj, albo poprzez zakładkę Kontakt porozmawiaj o zmianach na czacieEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange Love Internet LTE

To zależy kiedy zakupiłaś ofertę i pod jaki regulamin promocji podlegasz. Niestety bez dostępu do danych tego tu na Nasz Orange nikt nie sprawdzi. Sugerowałbym kontakt z BOK http://orange.pl/kontakt

 

edit: doczytałem screen, masz Orange Love, tam jest do wykorzystania tylko na LTE, nie ma opcji przełożenia na H+


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Orange Love Internet LTE

@dacdyla

jeśli uzyskana odpowiedź była w jakimś stopniu dla Ciebie pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.