Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange LOVE 5 GB zamiast 15 GB

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Orange LOVE 5 GB zamiast 15 GB

Witam. Wziąłem LOVE z przeniesieniem numeru telefon miałem w najwyższej dostępnej wtedy opcji za 89,99 plus rabaty za staż itp. do tego wtedy najnowszy s7 i chciałem mieć te same warunki co do tej pory czyli nielimitowane sms/mms, połączenia komórkowe i stacjonarne 2gb w roamingu neta, 15Gb neta w PL. Pani w salonie zapewniła mnie że wszystko zostanie, to samo powiedział kierownik salonu bo akurat siedział obok i Pani się go pytała. Dlatego pytam dlaczego po przekroczeniu 5gb neta doliczają mi 10zł za kolejne 5gb i kolejne 10 zł za następne 5gb? toż to rozbój w biały dzień 😄

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Orange LOVE 5 GB zamiast 15 GB

W ofercie Love masz 5GB o później schodki, które ewentualnie możesz zablokować . Obawiam się, że wprowadzono cię w błąd.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Orange LOVE 5 GB zamiast 15 GB

A masz tylko same usługi w Love? może był internet mobilny dobierany? jeśli tak, to trzeba wyłączyć schodki i nie będzie opłat.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Orange LOVE 5 GB zamiast 15 GB

Jeśli złożono wniosek Mnp który został potwierdzony przez dawcę a nie doszło do podpisania umowy z Orange na numer tymczasowy to pomimo wyznaczonej daty numer nie przejdzie do Orange. Nie wiem jak to będzie w przypadku odstąpienia od umowy na nr tymczasowy i ten zostanie zdezaktywowany przed datą mnp.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Orange LOVE 5 GB zamiast 15 GB

Proszę ja Ciebie. W jednym domu mam Neostradę i tel. stacjonarny po kablu ok. 80zl za wszystko. W mieszkaniu założyłem Love bo chciałem światło i telewizję A że dostałem jeszcze stacjonarke i przeniesienie nr. komórkowego to super. Nie dobieralem Internetu. Dostałem 15 GB do wcześniej branego abonamentu i miało zostać po podpisaniu umowy na Love ale niestety nie zostało i tak dopóki mi starczy 5 GB to spoko ale już 2 razy zapłaciłem dodatkowe raz 10 a raz 20 zł chociaż w aplikacji mój Orange pokazuje że mam 15gb neta. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Orange LOVE 5 GB zamiast 15 GB

W ofercie Love masz 5GB o później schodki, które ewentualnie możesz zablokować . Obawiam się, że wprowadzono cię w błąd.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Orange LOVE 5 GB zamiast 15 GB

Dzięki za info. Pójdę nie długo rozwiązać umowę na tel stacjonarny do salonu to zapytam gdzie moje 15gb neta 😄