Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości kontaktu z działem wypowiadania umowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Brak możliwości kontaktu z działem wypowiadania umowy.

Dzień dobry, zastanawia mnie jak można dodzwonić się do kogokolwiek z działu, który zajmuje się osobami które złożyły wypowiedzenie umowy. Pisałem na czacie z konsultantem, który w zasadzie nie jest w stanie udzielić żadnej informacji kogo zapytać o taki numer (wskazuje tylko numer telefonu biura obsługi), wystarczyłoby, aby przekazał mój numer do kontaktu z osobą z w/w działu. Zadzwoniłem więc na infolinie, na której Pani powiedziała mi, że nie ma możliwości mnie tam przekierować, ani nawet również przekazać numeru telefonu, aby ktoś się ze mną skontaktował. Mówiąc, że nie wie co ma w takiej sprawie zrobić. Sprawa jest o tyle istotna, że tamten dział zaproponował mi naprawdę warunki, które zacząłem rozważać. Pomimo mojej chęci odejścia od tej sieci, pani zdołała mnie nakłonić do wielu przemyśleń, natomiast kontakt z nią się urwał (przestała oddzwaniać). Czy da się do tego działu dodzwonić? Albo ktoś od państwa mógłby wykonać do mnie telefon?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Brak możliwości kontaktu z działem wypowiadania umowy.

Nie ma działu od wypowiedzeń. Dział utrzymania jest pod *220 z komórki Orange. Ale nie zawsze musi być taka sama oferta.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Brak możliwości kontaktu z działem wypowiadania umowy.

Nie ma działu od wypowiedzeń. Dział utrzymania jest pod *220 z komórki Orange. Ale nie zawsze musi być taka sama oferta.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Brak możliwości kontaktu z działem wypowiadania umowy.

Dziękuje Panie Piotrku za informację, niebawem wykonam połączenie. Nie mniej jednak uważam, że to Orange powinno bardziej zainteresować się sytuacją i chcieć indywidualnie mi pomóc skoro kontaktowałem się z nimi w tej sprawie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Brak możliwości kontaktu z działem wypowiadania umowy.

Nie wiem jak przebiegała rozmowa na infolinii - ale każdy doradca w "dziennych" porach może Cię przełączyć do działu utrzymania - czyli osób których zadaniem jest negocjowanie ofert - choć takie oferty są indywidualne i ograniczone czasowo. Już cała technika psychologii społecznej bywa wykorzystywana. Więc czasem oferta może być w danym momencie jak na stronie www.