Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Airbox traci prędkość

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Orange Airbox traci prędkość

Witam,

od pewniego czasu widzę spadki w prędkości internetu, przy 3 kreskach zasięgu LTE, prędkośc mojego łacza wynosi niecałe 1mb/s. Co może być tego przyczyną skoro wcześniej prędkość oscylowała w granicach 13mb/s. Nie da się korzystać z internetu przy takiej prędkości, zwykła strona ładuje się po pół minuty albo i dłużej, nie wspominając o ogladaniu czegokolwiek online.


speed test.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Orange Airbox traci prędkość

sugeruję zatem kontakt z bok i sprawdzenie dokładnie rodzaju lejka co masz ( ja nie pamietam takiej oferty, może nie znam wszystkich, a może po prostu miałeś dodatkowe promocje)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Orange Airbox traci prędkość

Nie masz wykorzystanego limitu danych?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Orange Airbox traci prędkość

Tak mam, ale po wykorzystaniu limitu prędkość powinna spaść do 20mb/s


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Orange Airbox traci prędkość

A jaką masz ofertę? ile wynosi abonament? nie przypominam sobie takiego progu lejka.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Orange Airbox traci prędkość

Z tego co pamiętam w ofercie było 40gb limitu LTE, po przekroczeniu prędkość miała spaść do 20mb/s. Abonament wynosi chyba 60zł. Zaznaczę, że wcześniej nie miałem z tym takich problemów, były wachania prędkości lecz nie spadała ona aż tak jak teraz  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Orange Airbox traci prędkość

sugeruję zatem kontakt z bok i sprawdzenie dokładnie rodzaju lejka co masz ( ja nie pamietam takiej oferty, może nie znam wszystkich, a może po prostu miałeś dodatkowe promocje)

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Orange Airbox traci prędkość

No nic, będę dzwonił do BOK w takim razie. Dziekuję za pomoc i szybkie odpowiedzi 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7714
  • 79

Orange Airbox traci prędkość

@Many

Rozważ proszę, czy któryś z wpisów nie zasłużył na szlachetne miano: 'Zaakceptuj jako rozwiązanie' 🙂

 

Pozdrawiam,
Rafał