Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłaty za rozmowę za granicą

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Opłaty za rozmowę za granicą

Czy rozmowy za granicę w obecnie zniesionym roamingu nie powinny być darmowe ? Ostatnio pobrało mi pewną kwotę za taką rozmowę, a mam nielimitowane rozmowy.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Opłaty za rozmowę za granicą


Wojcky___ napisał(-a):

Czy rozmowy za granicę w obecnie zniesionym roamingu nie powinny być darmowe ? Ostatnio pobrało mi pewną kwotę za taką rozmowę, a mam nielimitowane rozmowy.


Rozmowy międzynarodowe wykonywane z Polski to inna sprawa, niż połączenia w roamingu. Cennik tych pierwszych się nie zmienił.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Opłaty za rozmowę za granicą


Wojcky___ napisał(-a):

Czy rozmowy za granicę w obecnie zniesionym roamingu nie powinny być darmowe ? Ostatnio pobrało mi pewną kwotę za taką rozmowę, a mam nielimitowane rozmowy.


Rozmowy międzynarodowe wykonywane z Polski to inna sprawa, niż połączenia w roamingu. Cennik tych pierwszych się nie zmienił.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Opłaty za rozmowę za granicą

No właśnie, też się zdziwiłam spoglądając na stan konta w aplikcji Mój Orange gdzie widniała kwota ponad abonament. Dzwoniłam dziś do kumpeli (nr Holenderski), bo przyjechała do Polski i za 4 min mam zapłacić ponad 12 zł. Czyli dla mnie nie ma znaczenia czy kumpela jest za granicą czy w Polsce, bo i tak będzie to rozmowa międzynarodowa a nie roaming. A jeżeli ja będę za granicą naszego kraju i będę chciała zadzwonić do Holandii to wtedy co?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłaty za rozmowę za granicą

@devila: jeśli będziesz za granicą (w krajach UE), to połączenie na holenderski numer będzie rozliczane po ostatnich zmianach jak za połączenie krajowe do innej sieci komórkowej niż Orange. Jeśli w abonamencie masz no-limit lub bezpłatne minuty, to będzie rozliczone za darmo. Jeśli nie, to standardowa stawka za minutę poza sieć Orange.