Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłaty za przelewy dla Orange


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Opłaty za przelewy dla Orange

Właśnie przed chwilą zrobiłem opłaty za faktury Orange.... Dwie.  Dlaczego i po co dwie?

I podwójna opłata bo za każdą fakturę. Po złociszu...  Niby niedużo, ale...

Trzeba 2 razy logować się na stronie banku, hakerzy nieśpią. 😞 

Nie może być jednej faktury zbiorczej za usługi stacjonarne i mobilne?

 Prosto, szybko, i taniej - 1 złoty zamiast 2 złote... 😄

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłaty za przelewy dla Orange

To prowizja dla BlueMedia.

Możesz ew. na bm.pl zrobić sobie konto (masz bez prowizji), lub ew bezpośrednio z konta.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Opłaty za przelewy dla Orange


Piotrekk85 napisał(-a):

To prowizja dla BlueMedia.

Możesz ew. na bm.pl zrobić sobie konto (masz bez prowizji), lub ew bezpośrednio z konta.


Oczywiście że można w jakiś sposób ominąć, tym bardziej że jeżeli płacimy na poczcie czy w banku  jest to 2 lub 3 złote za przelew.  Robiąc przelew z banku też płacę za każdy sms z kodem.

Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego od jednej firmy dostaję 2 faktury - tak na logikę powinna być jedna.

Jedna faktura, jeden przelew, jedna opłata - to jest OK!

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Opłaty za przelewy dla Orange

Cześć Jozefg,

Polecam Ci zmienić bank, z bardziej korzystną ofertą.

Naprawdę, trzeba mieć szczęście, by trafić na bank pobierający opłaty od sms weryfikacyjnych. Choćby Orange Finanse - Konto Osobiste za 0 zł. Czego chcieć więcej? 🙂

Dzięki niemu opłacisz wszelkie rachunki za darmo, a dodatkowo możesz na tym jeszcze zyskać.

Sprawdź szczegóły 🙂

http://www.orangefinanse.com/klienci_orange_zyskuja_wiecej.phtml

 

Pozdrawiam,

Kazelot


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłaty za przelewy dla Orange

Bo pewnie są dwa systemy, jeden starej tp, drugi od Centertela. A zanim połączą to parę czasu potrwa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłaty za przelewy dla Orange

@4Kazelot, ale Twoja propozycja nie daje opłacania rachunków przez Mój Orange za darmo o czym pisał @Jozefg.

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Opłaty za przelewy dla Orange

Bardzo bym chciał abysmy mieli jedna fakturę ale to niestety bardzo skomplikowany projekt informatyczny ktory wymaga połączenia dwóch oddzielnych środowisk :). Jesteśmy w trakcie ale to niestety trwa. Z tego tez powodu obsługa klienta tez jest trudniejsza. Nie tylko my mamy te problemy. Spójrz na Polsat. Operatorzy którzy maja tylko usługi bezprzewodowe nie maja tego problemu.

Natomiast w pełni sie z Toba zgadzam. Mamy pare pomysłów jak niedługo to usprawnić.
Anonim

Nie dotyczy

Opłaty za przelewy dla Orange

Myślę że możesz wszystko załtwić w BOK. Złóż wniosek o założenie wspólnego konta abonamenckiego dla obu aktywacji, myślę że jest to do przeszkoczenia. Pozdrawiam. 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Opłaty za przelewy dla Orange


pablo_ck napisał(-a):

Myślę że możesz wszystko załtwić w BOK. Złóż wniosek o założenie wspólnego konta abonamenckiego dla obu aktywacji, myślę że jest to do przeszkoczenia. Pozdrawiam. 


Jesli to usługi tylko mobilne lub tylko stacjonarne to nie bedzie problemu.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dot. Opłaty za przelewy dla Orange

W Polsacie jest usługa "jedna wpłata", przynajmniej kiedyś była.... można  połączyć opłaty za różne usługi : TV, internet, telefon, generowane jest jedno konto, jedna data do kiedy trzeba zapłacić.