Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłaty po przekroczeniu limitu GB


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Opłaty pop rzekroczeniu limitu GB

Właśnie dlatego powstały dwie proste oferty: Flex i Zawsze bez limitu. Orange Free na kartę jest dosyć starą ofertą, ma chyba 10 czy 15 lat i ruszenie cennika spowoduje wiele zmian, co na pewno nie ucieszy wszystkich. Łatwiej zrobić nowe oferty i po to po części one powstały.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Opłaty pop rzekroczeniu limitu GB

Jasne, ale "robiąc" nowe oferty, a nie wycofując "starych" bardzo rozbudowuje się "system ofert". Zbyt wiele  możliwości  wprowadza chaos i staje się niezrozumiałe.... cennik też powinien być prostszy, może w tej ofercie Flex jest prościej - nie wiem, bo nie znam jeszcze tej oferty.  Wszystko co nowe na początku budzi podejrzenia i obawy czy aby nie naruszy to bardziej budżetu..... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Opłaty pop rzekroczeniu limitu GB

Stopniowo stare oferty są wycofywane. Ale każdy klient jest inny i zwykle Orange blokuje możliwość aktywacji dla nowych. 8.08 tak się stanie z taryfą Orange Yes.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Opłaty pop rzekroczeniu limitu GB

Ja mam taryfę Orange Free.  Mój brat ma taryfę Orange YES, co się stanie po 8.08 ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Opłaty pop rzekroczeniu limitu GB

Póki korzystacie z tych taryf i nic nie robicie to nic.
Po 8.08 zmiana z Yes na Free będzie w jedną stronę. Nie będzie można już aktywować z powrotem Yes lub na nowych numerach.
Dodatkowo w taryfie Orange Free można aktywować usługę Za darmo w Orange (bezpłatne połączenia i smsy do sieci Orange). Usługa będzie rozłączna z Kontem ważnym rok i Bonusem za doładowania.

Więcej info:
https://www.orange.pl/omnibook/odwolanie-regulaminu-uslugi-zmiana-taryfy-na-orange-yes
https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-regulaminu-promocji-internet-za-darmo-oraz-regulaminu-uslugi-z...
Anonim

Nie dotyczy

Opłaty po przekroczeniu limitu GB


@Kiciatnapisał(-a)

Taka stawka (104zł za 1GB)  to głupota..... ktoś nie zachował zdrowego rozsądku..... Takie  straszenie  klienta,  to nieładnie....  (taka taktyka zachęca do zmiany operatora...). 



To tak jakbyś narzekał na Play Fresh bo tam 12 gr za 100 kb albo w Simplusie 19 gr za 100kb

Ta oferta jest stara i do tego od kilku lat nowy użytkownik nie może jej zaaktywować