Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za połączenia międzynarodowe

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za połączenia międzynarodowe

XXI wieku połączenia w Europie powinny być góra 50 groszy, stawki jakie ma na wychodzące zagraniczne Play i Orange to z XX wieku (początki Ery GSM), ale mam też T-Mobile i z niego korzystam, inaczej na zagraniczne trzeba by poprzez net wydzwaniać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Opłata za połączenia międzynarodowe

A kto za to zapłaci? Zagranicą połączenia są tańsze ale same abonamenty droższe.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za połączenia międzynarodowe

Jest tu cennik z 2017r

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za połączenia międzynarodowe


@Piotrekk85napisał(-a)
A kto za to zapłaci? Zagranicą połączenia są tańsze ale same abonamenty droższe.

Wiem jak w Europie jest, abonament jeden na telefon domowy i komórkę, może drożej ale wygodniej, dzwonisz bez ograniczeń i rozgraniczeń, jak to podliczysz to wyjdzie = do cen w Polsce, na kartę też jakbyś chciał dzwonić to jedne ceny tam masz, ale u nas wszyscy nas kroją, taki Kraj ta Polska, ja pogodziłem się z tym, to się nigdy nie zmieni.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Opłata za połączenia międzynarodowe

Tylko wiesz - u nas nolimit w kraju kosztuje 20 zł. A za granicą 20 euro. Obniżka cen międzynarodowych odbije się podniesieniem cen krajowych. Oczywiście jeśli ktoś dużo dzwoni to lepiej poszukać pakietu lub usług obniżających koszty. Ew droższy abonament z jakimiś minutami międzynarodowymi.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za połączenia międzynarodowe

Za granicą te 20 Euro to tak jak u nas 20zł, jak jeszcze zarobki tam z u nas porównasz, to masakra u nas, ja tam nie narzekam, mam karty sim z zagranicy na kartę też, niech nasi Operatorzy kroją minutę nawet po 5 zł, wtedy będę przynajmniej miał koszty krajowe=zagraniczne, nie trzeba będzie szukać krajowego Operatora, będę dzwonić z zagranicznej karty @Piotrekk85.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Opłata za połączenia międzynarodowe

Ale mnożnik średnich wynagrodzeń to też 4. Ale są pewne koszty stałe. Poza tym to nie jest temat nośny więc zmian prędko nie będzie.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za połączenia międzynarodowe

Trzymając się tematu to w Play na kartę też podobne ceny mam za granicę, jak z musu dzwonię to liczę w pamięci, o już 10 litrów benzyny przegadałem, u nas nie ma co liczyć na zmiany, dobrze że ceny zagranicznych połączeń nie podskoczyły, ci kumaci to ogarną, reszta jak to mówią "Płać i Płacz", to ostatnio bardzo częsty zwrot.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Opłata za połączenia międzynarodowe