Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Opłata za kontakt z BOK

Mozna podnosic jakosc  uslug zamiast ciagle jak w Telekomunie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Opłata za kontakt z BOK

po dzisiejszym (wlasciwie po wczorajszym) kontakcie zastanawiam sie po co orange bok? bo nie po to aby rozwiazac sprawe. przerzucanie od jednego konsultanta do drugiego. pytam sie: za co klient ma placic?

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Ja ostatni raz będę wysyłał reklamację w sprawie zwrotu kasy za połączenie z BOK zwłaszcza gdy od momentu podpisania nowej umowy już idzie pół roku a ja co miesiąc mam nie właściwie naliczane opłaty z dodatkowymi za usługi elektroniczne ,których nie zamawiałem oraz co chwilę zapominają o doliczeniu rabatu chociażby za to ,że płacę telefonem zbliżeniowo z usługi Orange Finanse i 10złotych nie naliczają.To samo za łączenie usług.To co się dzieje to jeden wielki syf w tej chwili tutaj w tej firmie jak nie potrafią zapanować nad tym wszystkim.

To będzie moja ostatnia reklamacja w tym miesiącu a potem skarga do UOKiK za bezpodstawne pobieranie opłat oraz nie naliczanie zniżek tak jak powinienem dostawać.

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

To co Pan pisze to jedna wielka fikcja...czat z konsultantem jest praktycznie niedostępny, połączenie z konsultantem orange poprzez aplikację właściwie także, łaczy się z automatem który mówi żeby skontaktować się z doradcą używając APLIKACJI ORANGE!!!!  Mam wrażenie że biorę udział w jakiejś pętli czasowej


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Hahaha nie bądź żałosny. Kontaktuję się z doradcą przez czat już od godziny 17, a obecnie mamy godzinę 7:54 dnia następnego. Nawet od godz. 7 z nikim nie można się połączyć.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Poza tym też nie rozumiem dlaczego za błędy orange ma płacić jego klient.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

U mnie to samo, czat z konsultantem nie działa, nie można się połączyć. Serwis niedostepny. Jedna, wielka porażka...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Opłata za kontakt z BOK

Zapchany czat, klienci polubili tą formę kontaktu. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Opłata za kontakt z BOK

Jak nie polubią, to czatu nie będzie 😉 zostanie infolinia 😉

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Opłata za kontakt z BOK

@Piotrekk85a co będzie  jak nie polubią czatu( zapchana) i infolinii (płatna)?