Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Czemu? Można już wiedzieć że jest płatne.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 19
  • 0

Opłata za kontakt z BOK


@Piotrekk85napisał(-a)
Czemu? Można już wiedzieć że jest płatne.

Pokaż mi w którym miejscu w aplikacji"mój orange" jest podany cennik lub kwota za połączenie?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Opłata za kontakt z BOK

W aplikacji podana jest informacja, że opłata jest zgodna z Cennikiem posiadanej oferty. Każdy abonent winien zapoznać się z Cennikiem posiadanej oferty. W zależności od oferty, warunki rozliczania mogą być różne, a dochodzą także osoby które korzystają z aplikacji mój orange, ale mają wlozona kartę innego operatora (np. Mają kilka numerów). Podanie na sztywno kwoty mogłoby wprowadzać w błąd, gdyż weryfikacja kwoty byłaby możliwa wyłącznie w stosunku do osób z aktywna transmisja danych po sieci komórkowej (bez włączonego WiFi). Takie rozwiązanie zdaje się być irracjonalne.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 19
  • 0

Opłata za kontakt z BOK


@Jareknapisał(-a)
W aplikacji podana jest informacja, że opłata jest zgodna z Cennikiem posiadanej oferty. Każdy abonent winien zapoznać się z Cennikiem posiadanej oferty. W zależności od oferty, warunki rozliczania mogą być różne, a dochodzą także osoby które korzystają z aplikacji mój orange, ale mają wlozona kartę innego operatora (np. Mają kilka numerów). Podanie na sztywno kwoty mogłoby wprowadzać w błąd, gdyż weryfikacja kwoty byłaby możliwa wyłącznie w stosunku do osób z aktywna transmisja danych po sieci komórkowej (bez włączonego WiFi). Takie rozwiązanie zdaje się być irracjonalne.

Aplikacja- działa tylko z dostępem do internetu, połączenie internetowe...

Opłata zgodna z cennikiem- mam abonament bez limitu PL i UE XL, do niedawna miałem połączenia darmowe, więc w trakcie trwania umowy zmieniono cennik (legalnie) ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

W aplikacji jest wyraźne info, że połączenie jest płatne (a nie tylko zgodne) z cennikiem. Konkretnej opłaty nie ma ale jak ktoś ma taki postulat można go zgłosić jako pomysł.
Screenshot_2018-03-01-11-28-37-254_pl.orange.mojeorange.png

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 19
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Gdzie znajdę ten cennik?

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Podaj nazwę oferty, bo tam gdzie podał vdsl2 są jedynie archiwalne.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 19
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Orange Biz Europejski i interesejuje mnie cennik połączenia z aplikacji mój orange, a nie wystukanie w klawiaturze telefonu. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Aplikacja sama nie dzwoni. Wstukuje tylko numer na dialerze w telefonie (510100100 lub 510600600). I za ten numer płacisz. Od wersji 4.1 nie ma już jakiś tam numerów wewnętrznych wybieranych.