Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

Z własnego podwórka obsługa w Orange ONI NIE ROZUMIEJĄ CO SIĘ DO NICH MÓWI robili na centrali przełączenia i moje ustawienie indywidualne na porcie znikło. Dzwoniłem do nich dwa razy no to DLM zresetują i co z tego. Mówię proszę o kontakt z osobą, która to ustawia oczywiście nikt nie dzwoni. Co ja mam do znajomego dzwonić, żeby łaskawie ktoś tam się tym zajął. Tylko dzwonić i się prosić mają klienta w de to i klient teraz może mieć ich w de. Jest możliwość, żeby się z nimi rozstać to się rozstaje. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Opłata za kontakt z BOK

Ale jest taki cennik:


Cennik
Pakietu usług Neostrada z Neofonem


Cennik obowiązuje Klientów, którzy od 24 sierpnia 2017 r. zawierają umowę lub aneks do umowy.
Wszystkie ceny podane są w złotych i zawierają podatek od towarów i usług (VAT), chyba że wskazano
inaczej.

i tam jest:

 

Opłaty za połączenia w Pl@nie nielimitowanym Neofon

Naliczanie opłat

Opłaty

 

1.

Połączenia miejscowe i międzystrefowe oraz z numerami rozpoczynającymi się od 39 – realizowane krajowych sieciach stacjonarnych

 

w ramach abonamentu

 

 

2.

 

Połączenia komórkowe – realizowane w krajowych sieciach komórkowych

Orange, T-Mobile, Plus, Play, Cyfrowy Polsat

 

 

w ramach abonamentu

Mobyland, Centernet

pozostałe sieci komórkowe

Orange Biuro Obsługi Klienta 510 100 100

 

Czyli w z Voip BOK darmowe ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Opłata za kontakt z BOK

Kontakt z BOK nigdy nie będzie darmowy. Już nigdy więcej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Opłata za kontakt z BOK

default,1202874_Strona_1.jpgdefault,1202874_Strona_2.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Opłata za kontakt z BOK

Nie no, tak nie może być. Takie niedopatrzenie. @Artur trzeba to poprawić. Bo jak mam Neofona od Orange to do BOK za darmo. Jak mam abonament komórkowy Orange to za kontakt do Bok zapłacę. Brawo.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Opłata za kontakt z BOK

To dosyć niszowa oferta gdzie chyba nie opłacało się zmieniać taryfikacji.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Opłata za kontakt z BOK

Raczej powiedział bym,że twoja  @Piotrekk85 próba tłumaczenia jest niszowa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Opłata za kontakt z BOK

No nie, jeśli ktoś wybiera neostradę z neofon to jest jedna z lepszych ofert w Orange. Na voip jest plan gdzie w cenie jest nolimit na komórki (w Love czy Funpacku jest tylko na stacjonarne). Niestety jakoś szału nie ma tą ofertę.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Opłata za kontakt z BOK

Ja widzę tu nową strategię marketingową Orange. Jako jeden z najważniejszych elementów mających na celu przyciągnąć klientów jest...... Darmowy Kontakt z BOK. Jeszcze raz Brawo. Genialne. Nowatorskie. Tak trzymać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Opłata za kontakt z BOK

Teraz "cała afera" jest na życzenie Orange. Połączenia są płatne od dobrych 5 lat. Ktoś zrobił promocję czy opcję, choć wszystko co dobre kiedyś się kończy. A trzeba pamiętać że nie na każdym numerze działały bezpłatne połączenia z BOK.