Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

W koncu moze sie orange obudzi na niezadowolenie swoich klijentow i zmieni cos aby od niego nieodchodzili bo jak narazie robi wszystko aby ich zniechecic do pozostania

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Hmm, jak mogę ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów jeśli chodzi o rozmowę z infolinią : *100 --> rozmawiając na chacie Pani nie potrafiła mi pomóc i skierowała pod właśnie ten numer, tylko nie poinformowała, że numer jest płatny. Doliczono mi do abonamentu za samą rozmowę 5zł ?! Żenada !


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Opłata wynika z cennika oferty, którą posiadasz.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

No może i tak, aczkolwiek jak jestem w pracy, bo chyba słabo, abym nosił przy sobie całą umowę wraz z cennikiem ?! zresztą uważam, że wypadałoby poinformować o tym, że podany numer jest płatny i mam alternatywne opcje kontaktu z działem klienta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Nie wszystkie sprawy są do załatwienia na czacie niestety. Na stronie http://orange.pl/kontakt masz podane formy kontaktu z Orange.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Zgadzam się. Również zaskoczył mnie ten cennik opłat. Szczególnie, że dzwoniłam, aby zapytać skąd wyższe kwoty za abonament - no to się dowiedziałam! Pobieranie opłat za rozmowy z bok WŁASNEGO operatora to ewidentne naciąganie klienta na koszty.

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK


@Monika_1napisał(-a)

Zgadzam się. Również zaskoczył mnie ten cennik opłat. Szczególnie, że dzwoniłam, aby zapytać skąd wyższe kwoty za abonament - no to się dowiedziałam! Pobieranie opłat za rozmowy z bok WŁASNEGO operatora to ewidentne naciąganie klienta na koszty.


Odgórnie musiało by być prawo co przynajmniej reguluje takie koszty, a tak to zawsze znajdą pretekst, żeby za kontakt płacić.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 19
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Sieć nr 1 w naciąganiu klientów. Połączenie w/g cennika ale nie podane czyjego. Mój cennik- w PL bez limitu, naciàgacze?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

To pokaż ten cennik z bez limitu na numery specjalne.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

No fajnie, tylko Play a szczególnie jego internet jest poraźką zasięgową no chyba że używa się go tylko w miastach gdzie "pole rażenia" zasiegiem jest ale jesli trzeba używać mobilnie jak cały zamysł tej technologii to jest nie prownywalny z Orange. Nie zebym chwalił bo każdemu operatorowi przylapie się jakiś problem. Ale sorki, na przełomie lat mojego stażu - od czsu NMT 450 Mhz Centrrtel i obserwowaniu rynku telekomunikacji no to który operator ma taką infrastrukturę? A co do Play, kogo oni nie mieli w swoich reklamach i wszyscy u nich mają telefony :):) jasne. No ale oczywiscie wolny wybor, ale janiejestem " pelikanem" i trochę latek przywiązania przeleciało i chyba mogę bezstronnie oceniać ☺