Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

@Anonim: prawo to jest. Dlatego nie ma już infolinii za 5 zł za połączenie jak kiedyś w nju.
Art 11 ustawy o prawach konsumenta reguluje te kwestie.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

Ale jakie jest to prawo konkretnie, ile kosztuje kontakt z BOK? Jak dla mnie to powinno być za darmo możliwość kontaktu telefonicznego i tyle. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Połączenie ma kosztować nie więcej niż zwykłe połączenie w cenniku. W Orange to 29 groszy/min bo większość nolimitów to usługi dodatkowe a nie cennikowe zero.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

A od którego momentu jest naliczanie tych 0,29PLN i naliczanie nie jest chyba sekundowe. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

W nowych taryfach jest sekundowe. W starszych - o ile standardowe połączenie jest też taryfikowane sekundowo. Opłata jest naliczana jest od inicjacji połączenia - jak przy zwykłym połączeniu.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 12
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Nie prawda, opłatę naliczono mi za samo oczekiwanie na połączenie z konsultantem (za słuchanie tego, który to ja jestem w kolejności), a nie od chwili zainicjowania połączenia czyli rozmowy tak jak być powinno.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

@Komputery654: czy wiesz czym jest inicjacja połączenia? Nie zgłoszenie się doradcy, ale kiedy na telefonie będzie info o nawiązaniu połączenia. Więc czas na IVR i "muzyczka" jest po inicjacji połączenia.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 12
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Dzięki za wyjaśnienie. Dlaczego wszyscy muszą płacić za słuchanie muzyczki?

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

Od razu jest naliczanie też mi się tak wydaje nawet jak się nic nie załatwi to się płaci. Jakie tu jest prawo gdzie tu jest ochrona konsumenta? Jak niema konkretnych przepisów to trzeba płacić. Przecież Orange nie dokłada do BOK tak podejrzewam no chyba, żeby klienci nagle przestali dzwonić co raczej się nie zdarza.

A jak się klient rozgada i się tam użala to czysty zysk. Żeby napędzać dzwonie do BOK to można wprowadzać mały zamęt no i klient musi dzwonić. Ile jest na forum przykładów takiego zamętu.  


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 12
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Im większa kolejka oczekujących na linii tym dla orange lepiej, a po 20 minutach jak się nie doczekasz to samo Cię rozłącza. 😞 😞 !!