Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

@ketrasaArtur teraz i ja będę kombinował :[

Ja tylko wyrażam swoje zdanie, jako klient, na bardzo szemraną praktykę Orange (i być może innych operatorów). To, że firma nie widzi problemu w pobieraniu opłat od swoich użytkowników, kiedy chcą konsultować usługi, za które już płacą, jest po prostu kompromitujące.

Jak czytam zalecenia forumowych guru, żeby używać czatu w momencie gdy ktoś chce zgłosić awarię internetu, to ręce opadają.

Dziś, tak zachwalany czat-bot, na mój problem z logowaniem do Mój Orange, poradził załatwienie sprawy przez... Mój Orange 😄

I jeszcze taka myśl. Co z klientami, którzy nie są biegli w "internety"? Dla starszych ludzi, naturalne jest wykonanie telefonu na infolinię, kiedy mają problem z usługami. Takich też bez skrupułów skubiemy?

 

 

@Piotrekk85 ależ piękna korporacyjna ściema.

Problem w tym, że ja za te usługi płacę i nie chcę tego robić drugi raz.

A z dobrą obsługą w Orange, to też poleciałeś

 

 

_______________

*Połączenie treści z postów - moderator Wojciech.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Może i tak, ale próba rozpoczęcia Czatu u mnie zawsze kończy się (a próbowałem wiele razy) komunikatem w stylu " ... nie udało się ... spróbuj później .. " (czy jakoś tak).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Opłata za kontakt z BOK

Jest opcja bezpłatnego połączenia na infolinię. Niestety dotyczy to oferty FLEX. Wystarczy wpłacić kwotę na konto Premium i można wykonywać już połączenia na infolinię: 510 100 100. Nie jest pobierana żadna opłata. Wystarczy aby na koncie premium były środki.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Opłata za kontakt z BOK

Albo od innego operatora, wtedy korzysta się z darmowych minut na połączenie z nr 510 100 100 ( wtedy nie jest ten numer traktowany jako premium).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Opłata za kontakt z BOK

@slav72 jeżeli FLEX daje możliwość bezpłatnego dzwonienia na infolinię Orange, to konkurencja już jest zbędna w tym momencie. Fajnie, że takie rozwiązanie jest we FLEX.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Opłata za kontakt z BOK

@ketrasaArtur   ano co racja, to racja, ja tylko chciałem podpowiedzieć że istnieje również taka możliwość.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Może systemowo uda się zwalczyć tą patologie w postaci płatnego BOK...

 

https://www.eska.pl/slaskie/uokik-przeciw-orange-oplaty-za-polaczenia-z-infolinia-powinny-byc-bezpla...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 21
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Tam gdzie mogą doliczą dodatkową opłatę a to że na bok często nie można się dodzwonić kilka dni z rzędu albo czekasz na konsultanta 20 min to już tego nie widzą.

 

 

__________________

*Post poddany edycji zgodnie z zasadami społeczności - moderator Wojciech.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Opłata za kontakt z BOK


@TobinFrostnapisał(-a)

Tam gdzie mogą doliczą dodatkową opłatę a to że na bok często nie można się dodzwonić kilka dni z rzędu albo czekasz na konsultanta 20 min to już tego nie widzą.

 

 

__________________

*Post poddany edycji zgodnie z zasadami społeczności - moderator Wojciech.


nie przesadzaj że nie idzie sie dodzwonić i to jeszcze kilka dni z rzędu. dość często dzwonie i nie przypominam sobie abym nie mógł się dodzwonić. nie twierdze że w ciągu minuty połączę się z człowiekiem ale nie trwa to zbyt długo. nie wiem, może wydzwaniasz po godzinie 03:00 i wtedy możliwe że cieżko jest albo nikt nie odbiera.😋 A swoja drogą to do ktorej działa infolinia?