Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 11
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Została mi naliczona opłata za rozmowę z doradcą BOK telefon 510 100100 mimo że posiadam darmowe rozmowy do wszystkich sieci. Coś tu jest nie tak!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Opłata za kontakt z BOK


@skarandnapisał(-a)

Nie ma bezplatnego połaczenia z konsultantem w Mój Orange.  Było, ale krótko!


Od poniedziałku do soboty zawsze możesz bezpłatnie porozmawiać na czacie z konsultantem i bądź pewny/a, że zostaniesz bardzo miło oraz rzeczowo doinformowany/a w temacie który Cię interesuje i z którym masz problem.

 

https://www.orange.pl/view/kontakt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

339 ODPOW. 339

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Opłata za kontakt z BOK

Numer 510 100 100, podobnie jak inne numery infolinii są numerami specjalnymi, nie objętymi żadnymi usługami i pakietami. Cenę za takie połączenie określa Cennik oferty, z której korzystasz.

Jeśli chcesz się bezpłatnie skontaktować z Biurem Obsługi, w dni robocze od 7 do 21:30, polecam czata (patrz opis) lub połączenie z doradcą z aplikacji Mój Orange na smartfony (na terenie Polski).

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@styrc jest tak jak pisze @Jarek. Jeśli składasz reklamację i wina leży po stronie Orange zawsze możesz prosić o zwrot należności za opłatę za rozmowę z BOK. Mi dwa razy udalo się odzyskać pieniądze za połączenia z BOK.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 15
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Panie,to ja dzwonię do swojej sieci do BIURA OBSŁUGI KLIENTA a wy zdzieracie forsę .Jakby to była nazwa Infolinia Orange to by było w porządku ale to się nazywa BOK , Biuro Obsługi Klienta. Pana zdaniem to jest wszystko w porządku?

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@Jarek @Anonim @styrc @styrc1 Ja nie łącze się przez  Mój Orange tylko przez normalne połączenie i nic nie place zgodnie z cennikiem operatora.

Przechwytywanie1.PNG


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Opłata za kontakt z BOK

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta (infolinią Orange) jest płatny zgodnie z Cennikiem.

W większości aktualnych abonamentów, opłata wynosi 0,29 zł za minutę, w starszych często to 1,50 zł za całe połączenie.

W ofercie na kartę to 0,29 zł za minutę, ale nie więcej niż 1,50 zł.
Są od tych zasad określone wyjątki.

 

Dlatego klientom ofert mobilnych, udostępniamy bezpłatne formy kontaktu z doradcami:

  • czat z konsultantem za pomocą serwisu internetowego Mój Orange
  • czat z konsultantem za pomocą aplikacji mobilnej Mój Orange na smartfony
  • połączenie z Biurem Obsługi Klienta za pomocą aplikacji Mój Orange, po zalogowaniu się za pomocą loginu i hasła - połączenie bezpłatne z Polski.


I całkiem prywatnie, te właśnie opcje cenie sobie najbardziej. Zwłaszcza czat.

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@Jarek A czy widziałeś co podałem ?

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@Anonim zaraz Cię odpowiednio naliczymy 😛

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

@Anonim: jaka oferta i czy nie masz blokady może jakiejś?
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

Ja jednak myślę że @Anonim dzwonił przez aplikację a połączenie jest wówczas naliczane jako 0 zł. Połączenie jest, jest, więc jakiś ślad po nim może zostaje??