Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Dolicz jeszcze lewą kolumnę i będzie ok.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Też jestem zbulwersowana tym, że trzeba płacić za rozmowy z własną infolinią i to zazwyczaj wtedy gdy coś nie działa jak należy z winy operatora!

Anonim

Nie dotyczy

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange


Piotrekk85 napisał(-a):
Dolicz jeszcze lewą kolumnę i będzie ok.

@Piotrekk85, albo ja czegoś nie kumam i muszę spojrzeć na świadectwo z matematyki, albo zrób mi wyliczenie na priv, bo ile w takim razie Orange kasuje za minutę rozmowy? Nawet sekundowe naliczanie przyćmiło mój tępy umysł.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Połączenie z biurem obsługi klienta jest płatne, zgodnie z Cennikiem. Opłata wynosi zwykle ok. 1,50 zł za całe połączenie lub 0,29 zł za minutę. W różnych taryfach, może to być różnie rozliczane 🙂

Aby unikać kosztów, jako jedyna sieć umożliwiamy kontakt z czatem - za pomocą przeglądarki (zgłoś sprawę lub kontakt), albo aplikacji Mój Orange na telefony z wszystkimi liczącymi się systemami operacyjnymi (Android, Windows Phone, iOS).

Dajemy także możliwość bezpłatnego połączenia z konsultantem za pomocą aplikacji Mój Orange na terenie Polski - wystarczy postępować zgodnie z instrukcja na tej stronie.

Inne bezpłatne możliwości kontaktu to:

- zgłoszenie sprawy za pomocą serwisu Zgłoś sprawę w Moim Orange

- kontakt z salonem Orange

- w sprawach niewymagających analizy konta, także na forum społeczności, Nasz Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange



Aby unikać kosztów, jako jedyna sieć umożliwiamy kontakt z czatem - za pomocą przeglądarki (zgłoś sprawę lub kontakt)

No szczególnie przydatna opcja jak chcesz się skontaktować z BOK bo internet padł Emotikon: LOL

Nie żeby to w ogóle było możliwe, bo jak internet nie działa to VoiP też.

 

Karanie klienta dodatkowymi kosztami kiedy potrzebuje on zgłosić awarię to bardzo nieuczciwe zagranie. A tłumaczenie że jest darmowy dostęp przez aplikację na smartfona jak ktoś ma u was usługę nie obejmującą telefonu komórkowego to już zwykła kpina ze zdrowego rozsądku. Że inni też tak robią - wymówka na poziomie szkoły podstawowej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Po screenie na 99% widzę, że masz plan na każdą kieszeń +minuty na każdą kieszeń. Numer 19393 z takiej oferty jest bezpłatny, nie pomniejsza puli 30 minut wykupionych

19393.png

Przy okazji nie wiem czy wiesz, że obecnie za minuty na każdą kieszeń (30 min na stacjonarnki i komórki) płacisz 2 zł, a za kilkadziesiąt groszy więcej (dokładniej 2,64 zł) możesz mieć 60 minut na stacjonarki i komórki. Zmiana wejdzie od nowego okresu rozliczeniowego po zleceniu. Nie zmienia to reszty umowy w tym jej długości.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

@Ragor: ceny na infolinię są regulowane przez prawo. Nie mogą wynosić więcej niż zwykłe połączenie w ofercie. I nie wynoszą. Tylko no-limit to nie oferta, a usługa dodatkowa - stąd zwykle koszt 29 gr za minutę.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

@Jarek i @Piotrekk85, cierpliwie, krok po kroku wytłumaczyliście mi moje wątpliwości. Emocje czasem trudno utrzymać na wodzy, stąd przepraszam i zarazem dziękuję Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mam jeszcze tylko pytanie do @Piotrekk85 odnośnie tego, cytuję Twoje słowa:"Zmiana wejdzie od nowego okresu rozliczeniowego po zleceniu". Tego nie wiedziałem, więc takie coś w MO-zgłoś sprawę?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Nie wiem czy przez usługi dodatkowe się uda (nie mam obecnie takiego planu by sprawdzić). Bo formalnie musi być w jednym zamówieniu: wyłączenie "minuty na każdą kieszeń" i włączenie "60 minut na każdą kieszeń", dwoma zamówieniami może nie przejść na ten sam dzień.Na pewno jak porozmawiasz z doradcą na czacie - to może zrobić.
Inna opcja: napisz do BOK przez mój Orange/Obsługa/zgłoś sprawę.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Opłata klienta Orange za połaczenie z infolinią Orange

Czyli defacto z "obcego" telefonu za połączenie z 510 100 100 nie płacę nic.

A z mojego Orange muszę bulić ...

 

Czy czegoś nie zrozumiałem ???